Ruszył prestiżowy konkurs Amundsen Photo Awards. Do wygrania atrakcyjne nagrody

Konkurs, utrzymany w duchu marki Amundsen i zgodny z jej filozofią #Odkrywaj więcej, skierowany jest do wszystkich – zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów fotografii. Najważniejsze jest tu zdjęcie – musi być nietuzinkowe, wyjątkowe w formie i przekazie, oraz odkrywające nieznane. Nie trzeba od razu wyjeżdżać na Biegun czy do Afryki. Piękno i nieodkryte miejsca można znaleźć wszędzie!

Każdy z uczestników może dodać 3 fotografie swojego autorstwa w 4 kategoriach tematycznych: ludzie, zwierzęta, krajobraz oraz w kategorii specjalnej: zimowa ekspedycja. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada na stronie www.amundsenphotoawards.pl. Ogłoszenie finalistów nastąpi 3 grudnia, a wyłonienie zwycięzców 12 grudnia podczas Gali Finałowej.

Foto: Marcin Dobas

Zwycięzców wyłoni jury – składa się ono z 3 ambasadorów Amundsen. To Marcin Dobas (fotograf National Geographic, ambasador marki Eizo, członek międzynarodowego zespołu fotografów Olympus Visionaries, wielbiciel natury i podróżnik), Krzysztof Starnawski (nurek i pasjonat fotografii podwodnej oraz odkrywca najgłębszej jaskini podwodnej) a także Łukasz Nowicki (reporter, prezenter telewizyjny, podróżnik i pasjonat fotografii podróżniczej).

Foto: Marcin Dobas

Na zwycięzców czekają nagrody, w postaci sprzętu fotograficznego:

Nagroda główna w kategoriach ludzie i krajobraz:
Olympus E-PL9 14-41 EZ +obiektyw 45mm/1,8

Nagroda główna w kategoriach zwierzęta i zimowa ekspedycja:
Olympus E-M10 III travelerpack (statyw + torba fotograficzna)

Nagroda II stopnia we wszystkich kategoriach:
EIZO, monitor graficzny z serii ColorEdge CS2420

Nagroda III stopnia we wszystkich kategoriach:
Olympus Tough! TG-5 + pokrowiec neoprenowy

Na zwycięzców w każdej kategorii czekają także 4-dniowe warsztaty fotograficzne z Marcinem Dobasem:

 

   

635 komentarzy

Dodaj komentarz

-->