RUSZAJĄ PRZEDŚWIĄTECZNE TARGI PLAKATU

Największe wydarzenie targowe z polskimi ilustratorami i plakacistami zaprasza po świąteczne prezenty!

Targi Plakatu to wydarzenie, które na stałe wpisało się w życie kulturalne Warszawy. Każda edycja imprezy przyciąga kilka tysięcy entuzjastów plakatu i ilustracji oraz artystów z całej Polski. Na grudniowe spotkanie z grafikami i ilustratorami Organizatorzy Targów Plakatu zapraszają w niedzielę 10 grudnia do zabytkowych przestrzeni warszawskiego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich. Będzie tam można kupić prezenty od najzdolniejszych plakacistów, kolekcjonerów polskiej szkoły plakatu i autorów pięknych, wielkoformatowych grafik. Na stoiskach będą też czekały tzw. umilacze czasu i rozmaite gadżety, m.in notesy, kalendarze, puzzle, zakładki do książek i albumy artystyczne. Idealne jako oryginalne i stylowe prezenty do podarowania bliskim!

Targi Plakatu to wyjątkowe wydarzenie, skupiające polskich twórców dzięki którym plakat powrócił do łask oraz do wnętrz urzędów, biur i domów. To okazja do poznania artystów osobiście, zdobycia sygnowanych, unikalnych egzemplarzy plakatów oraz do edukacji graficznej najmłodszych.

Jeśli nie możecie wybrać się do Warszawy, nic straconego! W dniach 1-20 grudnia plakaty w promocyjnych cenach kupicie także online, na platformie. 


Kiedy?

10 grudnia 2023 w godzinach 11:00-19:00 (Warszawa)Wstęp 10 zł – bilety do kupienia na miejscu1-20 grudnia 2023 (online) 

Aktivist Magazyn objął patronat nad wydarzeniem.

 

 

 

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->