“PYNK” Janelle Monáe, czyli współpraca z Grimes, hołd złożony Aerosmith i celebracja “pussy power”. Zobaczcie klip

Po dwóch ciekawych nowych teledyskach – do „Django Jane” i „Make Me Feel” – Janelle Monáe oferuje kolejny wizual z nadchodzącej płyty “Dirty Computer” (premiera 27 kwietnia),  tym razem do “PYNK”, kolejnego utworu powstałego we współpracy z Grimes (panie nagrały wspólną piosenkę na płytę Kanadyjki “Art Angels” pt. “Venus Fly“). 

Teledysk, w którym wystąpiła gościnnie aktorka Tessa Thompson (była też w „Make Me Feel”) wyreżyserowała Emma Westenberg. Samą piosenkę Monáe opisuje jako “celebrację stworzenia, miłości do samego siebie, seksualności i ruchu pussy power”, a kolor różowy “łączy całą ludzkość”, ponieważ jest to kolor “znajdujący się w najgłębszych i najciemniejszych zakamarkach ludzi na całym świecie”.

Jeśli natomiast kogoś niepokoi delikatne podobieństwo do przeboju Aerosmith “Pink” sprzed ponad 20 lat, może być spokojny. Janelle Monáe sama przyznała, że jej utwór jest w pewnym sensie uzupełnieniem piosenki Aerosmith. A na wszelki wypadek dodała członków zespołu do listy współtwórców kawałka. 

ZOBACZ TEŻ: Wizualnie jak zawsze bezbłędna Janelle Monáe wypuszcza dwa klipy jednocześnie

Dodaj komentarz

-->