Premiera teledysku do kolejnego singla Mikromusic!

Tuż po północy, z niedzieli na poniedziałek 11 grudnia miała miejsce premiera wideoklipu do trzeciego już singla z nowej płyty Mikromusic.

Singiel „Na krzywy ryj” oprócz osobliwego tytułu zyskał również piękny obraz autorstwa Macieja Ławniczaka i Kuby Sowańskiego i jest zapisem ich podróży po Norwegii, polskich Tatrach oraz wyprawy do włoskich Dolomitów.

To teledysk nie tylko dla wszystkich miłośników zapierających dech w piersiach górskich widoków… 

Jak zwykle muzyka mikromusic koi i przenosi w magiczny świat bez pośpiechu…

Nowy album Mikromusic miał premierę 30 października 2017 roku.

Tym razem zespół postanowił samodzielnie wydać płytę. „Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań. Nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia”. Produkcja inaczej niż przy poprzednich, tym razem przypadła Dawidowi Korbaczyńskiemu, Piotrowi Plucie i Łukaszowi Sobolakowi. Za kompozycje głównie odpowiedzialni są Dawid Korbaczyński i Natalia Grosiak. Za teksty odpowiada niezmiennie wokalistka zespołu. Mix i mastering przypadł kolejny raz Robertowi Szydle.

Poprzednie single: „Synu” i tytułowy „Tak mi się nie chce” zdołały już z powodzeniem zająć swoje miejsce w Liście Przebojów Trójki Polskiego Radia.

Synu: https://www.youtube.com/watch?v=YzHlm7eCrdI

Tak mi się nie chce: https://www.youtube.com/watch?v=OwABO_wB2fw

https://www.facebook.com/mikromusic/

Dodaj komentarz

-->