Premiera klipu Julii Wieniawy

Właśnie ukazał się singiel zapowiadający debiutancki album Julii Wieniawy. Piosence „Nie Muszę” towarzyszy teledysk w reżyserii Pawła Fabjańskiego, który możecie zobaczyć poniżej.

Sam reżyser mówi o klipie:
Klip, który stworzyłem jest wizualną opowieścią o tęsknocie w dzisiejszym świecie. Patrzymy na siebie z monitorów, kontaktujemy się przez ekrany telefonów w pewien sposób gubiąc to, co jest najważniejsze, czyli realny, bezpośredni kontakt międzyludzki. Stworzyłem syntetyczny, minimalistyczny obraz, który inspirowany jest elektronicznym brzmieniem stworzonym przez Julię i Wojtka. Julia wciela się w nim w ulotną postać, która zawieszona jest między realnym, a wirtualnym światem – jej wizerunek jest rozmyty, rozedrgany i ulotny podobnie jak obrazy, które codziennie docierają do naszych oczu za pośrednictwem ekranów telefonów, komputerów i telewizorów. To współczesny love-song, zanurzony w płynnej rzeczywistości.

Debiutancki album Wieniawy ukaże się w pierwszej połowie 2019 roku nakładem wytworni Kayax. Producentem płyty jest Wojtek Urbański.

-->