Plany na weekend? Jasna!

Klubowa Niepodległa

Dla niektórych weekend zaczyna się już w czwartek :) Dlatego imprezowy rozkład jazdy w klubie Jasna 1 startuje już dzisiaj. Dodatkowo najbliższy poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, więc zapowiada się szalony, długi weekend.

Zobaczcie, co czeka Was w Jasnej 1.

8/11 The Tunnel

The Tunnel

Z okazji drugich urodzin kolektywu Let’s Keep It Secret Productions zagrają dla Was: założyciel projektu Paul Findel oraz jeden z największych entuzjastów głębokich brzmień – DJ KAMszot. Nie będzie gości specjalnych, będą natomiast długie sety gospodarzy, którzy oprowadzą Was po najciekawszych zakątkach muzyki minimal i micro house.

Link do wydarzenia na FB


9/11 Move Mozg #38

Move Mozg #38

Już w najbliższy piątek, 9 listopada odbędzie się 38 edycja cyklu imprez Move Mózg. Nasz kosmiczny cykl po raz kolejny wyląduje na parkiecie klubu Jasna 1. Zapraszamy Was na spotkanie z dwójką niezwykłych artystów: Lady Oelectric – reprezentantka niemieckiej sceny disco, a także barwnym DJem ze Śląska- Janurzem. Niezwykła selekcja, kosmiczne dekoracje i nietuzinkowe osobowości to tylko pierwsze z brzegu hasła, które w minimalny sposób oddają wydarzenia z cyklu Move Mózg.

Link do wydarzenia na FB


10/11 Ansome (hybrid set)

Ansome (hybrid set)

Już 10 listopada klubowa przestrzeń Jasna 1 zostanie wypełniona wyrazistymi dźwiękami UK techno, które zaserwuje mistrz gatunku oraz jedna z najbardziej charakterystycznych postaci sceny – #Ansome. Nasz gość ma na swoim koncie mnóstwo przeszywających, na długo zapadających w pamięci wydawnictw, wydanych w takich wytwórniach jak Perc Trax, Mindcut Music czy Mord Records. #Ansome wyjątkowo upatrzył sobie nasz kraj, ale jego każda wizyta to niezwykle pamiętne wydarzenie. Wsparcia udzielą mu organizator Up To Date Festival – Dtekk, Violent, a także TAMTEN i Kosma na sali Barowej.

Link do wydarzenia na FB


11/11 Klubowa Niepodległa

Klubowa Niepodległa

Działamy równie szybko i zdecydowanie, co nasz Rząd. Sejm RP ogłosił 12 listopada dniem wolnym od pracy, co jest wiadomością na tyle dobrą, że z tej okazji przedłużamy świętowanie nie tylko wydarzenia z Jasna na Pełnej – Ansome (hybrid set), ale również w symboliczny sposób (dzikim tańcem!) oddamy hołd naszej pięknej ojczyźnie – Polsce! Niech żyje Polska! Niech żyje Niepodległa Klubowa! Zagrają rezydenci klubu: VTSS, MKO, K.O.D. Koszt wstępu to symboliczne 19.18 PLN na 100 lat naszej ojczyzny.

Link do wydarzenia na FB

-->