Powrót Noviki – zobaczcie klip do „Lekko”!

Ma na koncie trzy świetnie przyjęte solowe albumy, dwukrotnie została nagrodzona Fryderykiem. Współpracowała m.in. z Arturem Rojkiem, Emade, Marcinem Czubalą, czy Skubasem. Występowała na najważniejszych festiwalach w Polsce (Open`er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka) i zagranicą (The Great Escape, Waves Wienna, Wilsonic Festival). Regularnie występuje również w klubach w całym kraju dzieląc scenę z Mr. Lexem. Od lat na antenach różnych rozgłośni prezentuje własną selekcje najświeższych elektronicznych brzmień (aktualnie „Leniwe – Serwuje Novika” w Czwórce).

Po dobrze przyjętej EP-ce „Novika Collabs” wokalistka wraca z nowym singlem, stanowiącym kontynuację udanych prób współpracy z młodymi producentami. Muzykę do utworu Lekko skomponował Adam Brass, a współautorem tekstu jest Marcin Staniszewski (Beneficjenci Splendoru). Efekt połączonych sił znów pozytywnie zaskakuje, a piosenka emanuje pulsującym rytmem i melodyjnością.

Klimat utworu opowiadającego o potrzebie całkowitego wyzwolenia i ucieczki od rutyny odzwierciedla klip. By osiągnąć ten efekt, Novika, reżyser Martin Rath i operator Yori Fabian udali się w poszukiwaniu aż na Teneryfę. Główną rolę w teledysku gra zjawiskowa młoda aktorka, Marianna Zydek.

Dodaj komentarz

-->