Polne wianki: warsztaty tworzenia wianków z kwiatów z Gładki Set Dezajn

W letnią sobotę warto uderzyć w miasto z wiankiem na głowie! A w ten weekend dajemy Wam możliwość zrobienia ich za darmo pod okiem prawdziwego eksperta. Wsyztsko w ramach naszego kreatywnego tygodnia w Pasażu Wiecha.

>>ZAPISZ SIĘ TU PÓKI SĄ MIEJSCA!<<

Marcin Lesław Gładki to bukieciarz, stylista, dekorator. Od niemal trzech lat w Warszawie tworzy indywidualnąmarkę. Jego kompozycje balansują pomiędzy barokowym przepychem, a słowiańskim mistycyzmem. Wykonuje scenografie kwiatowe, bukiety, a także autorskie kolekcje wianków. Jego wianki wybiera sama królowa polskiej piosenki – Maryla Rodowicz! Jak sama mówi – są jej ulubionymi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

oko 📸 @kam_szu

Post udostępniony przez GŁADKI (@gladkisetdezajn)

Marcin prowadzi roślinne warsztaty, pracuje przy sesjach zdjęciowych i planach filmowych, można spotkać go na eventach, m.in. Święto Kwiatów, EatPolska by „Magazyn Usta”, Teatr Soho, Pokój na lato. Ukwieca sesje zdjęciowe i modowe w magazynach „Wysokie Obcasy Extra” czy magazynu „Viva!”

Pracuje z kwiatami najwyższej jakości, wybierając głównie polskich hodowców. Nie wstydzi się też korzystać z dóbr polskich łąk.  

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#wianek

Post udostępniony przez GŁADKI (@gladkisetdezajn)

W Pasażu Wiecha razem z uczestnikami warsztatów stworzy wspaniałe wianki wykorzystujące polne (i nie tylko) kwiaty. Z kwieciem we włosach będzie można ruszyć  na podbój miasta, albo spokojnie przechadzać się po okolicy.

Na warsztaty obowiązują zapisy/ liczba miejsc ograniczona! Warsztaty odbędą się w Pawilonie Warsztatowym.

17:30 – 18:30  – „Polne wianki” – Warsztaty tworzenia wianków z kwiatów z Gładki w Deseń

-->