Paul McCartney i Beck prezentują wspólny utwór

paul mccartney beck find my way

Paul McCartney zaangażował swoich znanych oraz utalentowanych przyjaciół do projektu „McCartney III Imagined” – na wydawnictwo trafią utwory z albumu „McCarntey III” w nowych, ciekawych aranżacjach.

Paul McCartney i Beck „Find My Way”

Premiera 16 kwietnia, a już teraz można posłuchać singla nagranego z Beckiem – „Find My Way”.
Lista gości na „McCartney III Imagined” jest imponująca: Damon Albarn, Beck, Blood Orange, Dominic Fike, Josh Homme, Khruangbin, 3D RN z Massive Attack, Ed O’Brien (EOB), Anderson .Paak, St. Vincent i wielu innych.

Album „McCartney III” ukazał się 18 grudnia 2020 i jest domknięciem trylogii albumów nagranych przez Paula w domowym zaciszu – od solowego debiutu „McCartney” z 1970, przez „McCartney II” z 1980. Nagrany w czasie „rockdownu” album z numerem trzy zapewnił artyście pierwszy od 31 lat numer jeden na brytyjskiej liście sprzedaży.
„McCartney III Imagined” to kontyunuacja chlubnej tradycji coverowania utworów Paula przez największe gwiazdy swiatowej muzyki – w przeszłości utwory McCartneya otrzymywały nowe wykonania za sprawą takich gwiazd jak Stevie Wonder, Joe Cocker, Bill Withers, Marvin Gaye, Siouxsie and the Banshees, Elvis Presley, Ray Charles, Earth Wind & Fire, The Cure, Guns N’ Roses, U2, Billie Eilish, Harry Styles, Dave Grohl czy Coldplay.

-->