OFICJALNE OTWARCIE NIEBIESKIEGO LABELU!

niebieski label
fot. Bartosz Ciotek

18 marca Niebieski Label, niezależna wytwórnia dla młodych, debiutujących artystów oficjalnie rusza na podbój talentów! Pierwszą artystką promowaną przez nowo powstałe wydawnictwo jest Natalia Wawrzyńczyk. 15-latka z Lublina właśnie pokazała światu singiel zatytułowany “Przebiśniegi”, przy którym pracował między innymi Patrick The Pan. W sieci pojawił się również pełen kolorów teledysk.

Niebieski Label

Łukasz Krupa i Kamil Kowalski o Niebieskim Labelu:

Przyszedł ten dzień, kiedy składamy w całość to, co spotykamy na swojej muzycznej drodze od przeszło 7 lat! Tak powstał Niebieski Label. Teraz już oficjalnie robimy muzykę pracując z wybitnymi osobami polskiej sceny muzycznej. Dlaczego niebieski? 

Niebieski to przede wszystkim kolor przyjaźni! Od lat staramy się “pracować” w przyjaznej, dobrej atmosferze. “Pracować” – bo uwielbiamy to co robimy i ciężko nazwać to pracą. Niebieski to także kolor dynamizmu, kreatywności i inspiracji – właśnie tak zamierzamy działać!

 

W Niebieskim Labelu artyści mają szansę otrzymać wsparcie już na wczesnych etapach działalności artystycznej. Wspieramy w pisaniu tekstów, tworzymy muzykę z doświadczonymi producentami. Współpracują z nami tacy producenci jak: Sarapata Sound Workers, Patrick The Pan czy Jakub Dąbrowski. Realizujemy nagrania wokalu w profesjonalnych studiach nagrań, a także zapewniamy wysokiej klasy mix oraz mastering. To jednak nie wszystko, oferujemy również usługę dystrybucji muzyki razem ze sprawdzoną na rynku firmą Agora Digital Muzyka, współpracując z serwisami streamingowymi takimi jak Spotify, Apple Music czy TIDAL. Każdy utwór, który wyjdzie spod naszych skrzydeł, zostaje objęty również promocją w mediach oraz radiu. 


 

Natalia Wawrzyńczyk o “Przebiśniegach”:

Pamiętam ten dzień, kiedy zaczęłam tworzyć pierwszą wizję swojej piosenki. Od razu do głowy wpadł mi motyw masek, za którymi każdy z nas chowa swoją prawdziwą twarz. Swoją piosenką chcę przekazać, że maski czy pozy, które przywdziewamy, działają tylko chwilę i ukrywają nie tylko to, co złe, ale też to co w nas piękne i wyjątkowe. Chciałabym, żebyśmy potrafili pokochać siebie, swoją naturalność i odnaleźć prawdę w sobie. Wszystkie moje myśli pięknie zebrała w całość Sara Kordowska. Pierwszy raz miałam też okazję pracować z prawdziwym producentem – Patrickiem The Panem. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę oddać Wam moje „Przebiśniegi”!

 

BIO Natalii Wawrzyńczyk:

Natalia Wawrzyńczyk ma 15 lat i jest uczennicą w liceum im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie. Jej drugim domem jest szkoła muzyczna – Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Od przeszło ośmiu lat uczęszcza na profesjonalne lekcje śpiewu, już od pierwszych lekcji wiedziała, że muzyka na stałe zagości w jej życiu. Natalia jest laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych. Brała również udział w programach telewizyjnych takich jak: The Voice Kids 3 w drużynie Barona i Tomsona, Szansa na sukces, Must Be The Music, była także jedną z 10 Finalistów do Krajowych Preselekcji Eurowizji Junior 2017. Utwór „Przebiśniegi” to pierwsze oficjalne wydawnictwo artystki stworzone we współpracy z Niebieskim Labelem.

-->