Odkorkowanie sezonu w nowej miejscówce: Fort Vino

Już w nadchodzący piątek odbędzie się inauguracja sezonu w pierwszej klubo-winiarni na terenie Fortu Mokotów. Zielona enklawa będąca kiedyś miejscem undergroundowych imprez, przekształciło się w klimatyczne miejsce spotkań. Można się tu napić dobrego wina, zjeść potrawy z grilla, poobcować ze sztuką i potańczyć. Zaznaczajcie miejscówkę na mapie Warszawy i wpadajcie na odkorkowanie sezonu!

Pierwszy dzień otwarcia – Champagne

Świeże, egzotyczne dźwięki, lekka, delikatnie wytrawna atmosfera i balans niegrzecznego spustoszenia i pogody ducha. Wieczór świetnie smakować będzie po prostu solo na świeżym powietrzu, w towarzystwie przyjaciół albo przypadkowo poznanych amatorów boskiego fermentu w szczególności jeśli przy tej okazji skonsumujecie lekką przystawkę, krwisty stek czy owoce morza – efekt powinien być jeszcze lepszy!

Artyści:
FLIRTINI
Kuvau
Simon Mattson & Shambalaya (drums live)
Crow & Boy

Start:18:00
Koniec: 8:00
Wetęp:bezpłatny
Adres: Racławicka 99 – Fort Mokotów.

Dzień drugi otwarcia – Blaufrankisch

Sobota to dzień krwisty, pikantny, przestrzenny a jednak wciąż elegancki. W muzyce poczujemy zdecydowanie więcej soczystych tanin i skoncentrowanego owocu. Ostrożnie, noc może niektórych zwalić z nóg aromatami dymu i roztańczonego torfu… ale co tam! W końcu wino lubi dym… Start o 15:00 ale nie martwcie się młodym początkiem. Skład DJski zapewni wam długi przyjemny finisz przy najlepszych nutach.

Artyści:
The KDMS SOUNDSYSTEM
Kovvalsky
bshosa
Tobias Manou
Zack Parano
Agata Malcherek

Start:15:00
Koniec: 8:00
Wstęp:bezpłatny
Adres: Racławicka 99 – Fort Mokotów.

Więcej info: tutaj


Dodaj komentarz

-->