Nowy iPhone z nowym dzwonkiem. Posłuchajcie dźwięku, którego niedługo będziecie mieli dość

źródlo: Pixabay

Stosowany od samego początku w iPhone’ach dzwonek „Marimba” to dźwięk, który zna chyba każdy. Błyskawicznie stał się tak samo, a może i bardziej popularny od domyślnej melodyjki z Nokii a potem szybko też zaczął wszystkich irytować, szczególnie, że praktycznie nikt go nie zmieniał. Kiedy dzwonił, za telefon łapał dosłownie każdy. No ale przeżyjmy to jeszcze raz:

Teraz, wraz z nadejściem nowego (podobno) rewolucyjnego iPhone’a X, pojawia się nowy dzwonek. Nie wiadomo, czy on również zapisze się w historii, ale jedno można stwierdzić na pewno – opublikowany własnie na Twitterze przez projektanta systemu iOS ksylofonowy dźwięk „Reflection”, („Refleksja”), jest dość chwytliwy. 

Szybki i pełen nowatorskich funkcji (m.in. ekran OLED edge-to-edge, bezprzewodowe ładowanie czy technologia rozpoznawania twarzy FACE ID) iPhone’a X będzie dostępny w normalnej sprzedaży 3 listopada. Wszystkich chętnych czeka jednak zimny prysznic, w postaci zaporowej ceny, wynosząca w naszym kraju, jak wynika z obliczeń, nawet 125 procent średniej płacy krajowej. 

Dodaj komentarz

-->