Nowe, warszawskie miejscówki nad Wisłą!

warszawa, wisła, nowe lokale

Pogoda ostatnio w kratkę, co nie przeszkadza w tym, by nad Wisłą powstawało coraz więcej ciekawych miejscówek. Przyciągają kolorowymi koktajlami, zapowiedziami eventów sportowych, muzycznych, a także obietnicami zaspokojenia kubków smakowych różnymi odmianami streetfoodowego jedzenia. Poznajcie miejsca, które tego lata będą przyciągać nad brzeg Wisły jeszcze więcej osób spragnionych letnich wrażeń!

Grunt i Woda

gdzie: Bulwar Flotylli Wiślanej

grunt i woda

Nowy lokal powstanie przy Bulwarze Flotylli Wiślanej. Grunt i Woda to ekologiczna miejscówka dla wszystkich ceniących spokój i relaks wśród zieleni. Koktajle, Wisła, leniuchowanie na leżakach – już niebawem!

Coco Bowls

gdzie: Bulwar G. Grzymały-Siedleckiego

coco bowls

Malutki lokal mieszczący się na terenie Placu Zabaw oferuje orzeźwiające koktajle, smoothies, na bazie naturalnych składników, z dodatkami nasion chia i świeżych owoców. Idealna propozycja na lato!

Miami Wars

gdzie: Bulwar Zaruskiego 12

miami wars

21 maja otwarte zostanie miejsce, które właściciele nazywają centrum promocji kultury motorowodnej. Wypoczynkowo-rekreacyjna atmosfera, zdrowe koktajle, karaibskie drinki, a także grill z owocami morza – już od soboty w Warszawie.

Tarabuk

gdzie: Skwer Cubryny

tarabuk

Znana kawiarnia kulturalna Tarabuk już niedługo ma zawitać także nad Wisłę. Sezonowa filia pojawi się w okolicy bulwarów wiślanych. Koncept lokalu pozostaje ten sam – relaks przy książce. Kulturalnie!

Babie Lato

gdzie: brak info

wino, babie lato

Babie Lato ma być projektem Agnieszki Łabuszewskiej, znanej z Cafe Kulturalna. To pierwsze miejsce nad Wisłą stworzone przez kobiecy team. Co w nim znajdziemy? Pizze, wino, a także imprezy taneczne.

246 komentarzy

Dodaj komentarz

-->