Niebo otwiera się na nowy sezon. Zobacz repertuar na jesień

źródło: materiały prasowe

Ostatni weekend września oficjalnie rozpocznie kolejny sezon w Niebie – wielowymiarowej i ponadczasowej przestrzeni w centrum Warszawy. Na inauguracyjnej imprezie zagrają Ment XXL i Jedynak, czyli FLIRTINI, Dj Panda z Kokafellaz, Borucci i Kotojeleń aka Rapperoni oraz Nikodem Rozbicki.

źródło: materiały prasowe

Co jeszcze wydarzy się w Niebie podczas najbliższych jesiennych miesięcy? Przede wszystkim to, na co wszyscy czekali, czyli jedyne w swoim rodzaju imprezy z najlepszym line-up’em i upojną atmosferą. Nie zabraknie kultowych cyklów jak Wysłannicy Niebios, czy też Słodkie lata 90. Będzie też kilka świeżych i niespotykanych dotychczas konceptów imprezowych.

źródło: materiały prasowe

Kolejne miesiące obfitować będą również w doznania stricte muzyczne. Na żywo usłyszymy między innymi The Fruitcakes, Lapalux’a, Mount Kimbie, Mikromusic, Hidden Orchestra czy Natalię Przybysz. Wkrótce klub ogłosić ma kolejne muzyczne zapowiedzi.

źródło: materiały prasowe

Ponadto, w jesiennym repertuarze obowiązkowo znajdą się pokazy filmowe na oryginalnym ekranie, zachowanym po dawnym kinie, które mieściło się w miejscu Nieba. Kalendarium wypełnią także spektakle, zarówno stacjonującego tu Teatru XL jak i innych grup teatralnych i tanecznych. A wielbiciele mody i stylu będą znów mogli wyposażyć swoje szafy w najlepsze okazy mody vintage i retro podczas targów Warsaw Vintage Market.

Więcej informacji: facebook.com/niebo

źródło: materiały prasowe

258 komentarzy

Dodaj komentarz

-->