Nelly Furtado prezentuje teledysk w stylu VHS i zapowiada album

Nelly Furtado, po kilku latach przerwy postanowiła o sobie przypomnieć. Pięć lat po „The Spirit Indestructible” Nelly Furtado zapowiedziała nowy album. Krążek, który swoją premierę będzie miał 31 marca 2017 roku, ma być zatytułowany „The Ride” i będzie się na nim znajdowało 12 piosenek. Już dziś możemy posłuchać i obejrzeć klip do nastrojowej ballady „Pipe Dreams”.

Singiel czerpie z tradycji lat 80. W podobnej konwencji utrzymano również teledysk zrealizowany kamerą VHS.

Hity Nelly

Nelly Furtado szturmem wdarła się na szczyty list przebojów za sprawą debiutanckiego albumu „Whoa, Nelly!” z 2000 roku. Jeszcze większy rozgłos przyniosła jej trzecia płyta „Loose” z 2006 roku nagrana razem z Timbalandem. Tak, to do tej płyty tańczyliśmy w gimnazjum na dyskotekach, a czekając na autobus podśpiewywaliśmy „I’m Like a Bird”. Album ten sprzedał się w 12 milionach egzemplarzy.
Nelly stosunkowo szybko stała się jedną z największych gwiazd popu i r’n’b oraz zdobyła niemal wszystkie najważniejsze muzyczne nagrody: Grammy, BRIT Award, nagrodę Billboardu i MTV Europe Music Award. Kolejne płyty nie zebrały już tak dobrych recenzji, jednak Nelly przekonuję, że 2017 rok będzie należał do niej!

nelly
Producentem nowej płyty, na której znajdzie się 12 utworów, jest John Congleton, współpracujący wcześniej m.in. z St. Vincent i Explosions in the Sky.

349 komentarzy

Dodaj komentarz

-->