W lobby Hotelu Narvil otwarto nowy bar. Nazywa się NURT

źródło: Hotel Narvil

28 października otwarto NURT Lobby Bar, zmodernizowaną przestrzeń w lobby Hotelu Narvil, która zyskała bardziej kameralną designerską aranżację oraz nowy koncept menu dzięki partnerstwu marki Gentleman Jack z rodziny Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Zainspirowaną naturą nazwę wybrali sami goście hotelu w konkursie przeprowadzonym w social media. 

Projekt przygotowany przez studio MONOS Design zmienił charakter centralnej części hotelu Narvil, która cechuje się bardzo dużym dynamizmem. W nowo zaprojektowanej przestrzeni znalazły się pergole, wyspy oraz loże, którym ekskluzywnego charakteru dodają specjalnie wyeksponowane butelki Gentleman Jack, czyli łagodniejszego, bo dwukrotnie filtrowanego przez węgiel drzewny, brata Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. W barze NURT jest też więcej zieleni, a położony w jego środkowej części filar obrósł naturalnym mchem. Jego barwa znacznie ożywiła przestrzeń, która po zmianach sprzyja kameralnym spotkaniom biznesowym i prywatnym.

Zmienione zostało także menu baru, które po skróceniu zawiera 6 najbardziej lubianych przez gości pozycji. Karta drinków zawiera wariacje na temat koktajli na bazie Gentleman Jack. Dwukrotnie filtrowany Jack ze swoją łagodną naturą, idealnie komponuje się z nutami tropikalnymi w The Gentelman’s Tropical Swing lub nabiera wytrawnego i tajemniczego charakteru serwowany jako Gentelman’s Agreement. Pojawiły się również niecodzienne nowości: cztery monodesery oraz drip coffee – aromatyczna kawa parzona w tradycyjny sposób, według receptury Ilony Przewoźniczek – Mistrzyni Polski 2015 Polish Aeropress Championship

źródło: Hotel Narvil

źródło: Hotel Narvil

źródło: Hotel Narvil

źródło: Hotel Narvil

źródło: Hotel Narvil

źródło: Hotel Narvil

źródło: Hotel Narvil

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->