LAS Festival 2021

las festival

5 dni i 5 scen, LAS Festival zapowiada 5 edycję wydarzenia, które odbędzie się w dniach 30.06-04.07.2021

LAS Festival 2021

LAS Festival to jedyny festiwal na mapie Polski, który łączy ze sobą zupełnie różne gatunki muzyki elektronicznej. Na kolejnej edycji wydarzenia oprócz znanych już scen Bass Tent (dub / d’n’b), Forest Stage ( psytrance), Rising Stage (house / minimal / downtempo) ponownie usłyszymy znaną festiwalowiczom z 2019 roku scenę Tree House (rave / techno), a także całkiem nową Chill Stage, gdzie w ciągu dnia wystąpią zespoły grające na żywo muzykę instrumentalną, a wieczorem odpoczniemy przy dźwiękach ambientów i downtempo.

LAS Festival odbywa się w wyjątkowym miejscu w Kamiennych Górach, z dala od cywilizacji. Ponad 40ha lasów i łąk skrywa zachwycające polany i nieprzeciętne widoki. Na kilka dni w roku zmienia się w muzyczną wioskę, która pozwala odpocząć od miasta i doświadczyć uroków natury. Organizatorzy podkreślają, że na LAS Festival nie ma jednego dominującego gatunku muzyki. Każda ze scen jest tak samo ważna, aby różne światy muzyczne mogły raz w roku połączyć siły i zjednoczyć się w muzycznej podróży.

Jak co roku nie zabraknie również warsztatów, które umilą czas pomiędzy tańcami. Festiwalowicze będą mogli rozwijać swoje zdolności muzyczne oraz manualne, a także poćwiczyć na zajęciach jogi czy tai chi. LAS to także instalacje artystyczne, dekoracyjne i świetlne, które wprowadzą uczestników w magiczny nastrój.

Bilety na LAS Festival 2021 dostępne w sprzedaży od piątku 04.12

-->