Kup urocze ubranko dla psa i pomóż bezdomnym zwierzakom. Świetna akcja polskiej marki!

stylowy pupil

Czy jest coś bardziej uroczego niż pies w stylowym ubranku? Nie ma! Tym bardziej cieszy nas, że coraz częściej tego typu produkty pojawiają się w sprzedaży, a za ich projektowanie zabierają się już nawet marki, które szyją ubrania dla ludzi!

Medicine – Stylowy Pupil

Medicine przygotowało wyjątkową kolekcję ubrań dla czworonogów. Zdjęcia z sesji Stylowy Pupil to najbardziej urocze co zobaczycie dziś w internecie! Ale te ubranka to nie tylko świetny gadżet i odrobina ciepła dla Waszych pupili, ale także świetna akcja!

stylowy pupil
Kupując, w dniach 1-14 grudnia ubranka z kolekcji Stylowy Pupil pomożecie też bezdomnym zwierzętom. 10%  z każdego sprzedanego ubranka (sweterka, bluzy czy kurteczki) powędruje do Fundacji Kundelek!

stylowy pupil

Fundacja Kundelek powstała w 2015 r. Pod jej opieką jest około 80 psów i 30 kotów. Niesie ona pomoc zwierzakom bezpańskim, jak również właścicielskim. Uratowała już setki psich i kocich istnień – lecz nie byłoby to możliwe bez darczyńców wspomagających Fundację. Utrzymuje się ona tylko z wpłat osób, którym los pokrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny. 

-->