KREATYWNOŚĆ NIEOGRANICZONA

Levi’s uwielbia każdą formę kreatywności a także niczym nieograniczoną możliwość personalizacji produktów. Tym razem marka połączyła siły z innym kultowym graczem – klockami Lego, które kojarzą się z radosną i nieskrępowaną twórczą zabawą. Efekt – specjalna kolekcja, która pozwoli spersonalizować poszczególne elementy garderoby i zamienić je w niepowtarzalne projekty.

Kolekcja zawiera pierwszą w historii innowacyjną, elastyczną płytkę LEGO. Panel, wykonany z giętkiego silikonu pozwala tworzyć swoje własne personalizowane projekty z LEGO DOTS, czyli nowego produktu wprowadzonego przez LEGO Group wcześniej w tym roku. Panel jest wszyty bezpośrednio na ubranie, dzięki czemu każdy może stworzyć swój własny projekt przy pomocy wybranych przez siebie elementów klocków, które przyczepia się do płytki.levis lego

Płytki bazowe będą dostępne w formie personalizowanej naszywki na kurtce vintage stonewash Levi’s Trucker Jacket, kurtce Dad Crop Trucker Jacket, spodniach 501 ‘93 Straight Jeans oraz wybranych bluzach i akcesoriach. Do produktów z możliwością personalizacji będzie dołączona torba zawierająca 110 klocków LEGO DOTS. Taka ilość elementów daje fanom możliwość tworzenia nieograniczonej ilości kombinacji. W kolekcji znajdą się również koszulki z nadrukami. Chociaż nie będą one posiadały płytek do personalizacji, to na pewno ucieszą fanów obydwu marek.

levis lgo przypinka levis przypinka lego levis lego

Połączenie przywiązania do ulubionej pary jeansów Levi’s oraz sentymentu jakim darzy się zabawę klockami LEGO sprawia, że ta kolekcja jest nostalgiczna, zabawna i kreatywna.

lego levis

Elementy LEGO pojawiają się także w detalach, takich jak guziki w kultowych dla Duńskiej marki kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, białym i czarnym. Standardowa skórzana wszywka Levi’s także została przekształcona w elastyczną czerwoną płytkę LEGO.

-->