Kanały Youtube, których nie możesz przegapić – Cinema Sins.

#Youtube jest pięknym miejscem. Można na nim trafić na perły komedii, najgorszych piosenkarzy na świecie i na filmiki, o których wolą zapomnieć osoby na nich obecne.

Oczywiście youtube ma w swoich szeregach kanałów twory niezwykłe, których nieznajomość jest powodem do wstydu dla każdego kto internet lubi i szanuje. Na pierwszy rzut naszej listy najlepszych youtube’owych kanałów opiszemy dla was, w krótkich słowach kanał #CinemaSins.

Wielu fanów lubi znajdować błędy w filmach, brak logiki w scenariuszu, ludzi noszących zegarki w “Gladiatorze”. Są to takie małe trivie, które dodają smaczku oglądaniu. Jeśli jednak brakuje wam chęci oglądania jakiegoś tytułu 18 razy i analizowania klatka po klatce co w filmie się nie zgadza mamy dla was rozwiązanie – oglądajcie #CinemaSins.

Co świadczy o sile tego kanału nie są nawet świetnie dojrzane błędy, ale też forma ich podania. Dowcipne komentarze, absurdalne błędy (jak ulubiony gag twórców #ThisSceneDosen’tContainLapDance) i świetnie pocięte i przygotowane filmiki. Zresztą sami się przekonajcie.

Dodaj komentarz

-->