Gwiazdy sceny klubowej na wielkim finale Party Challenge by Desperados

fot. Piętka Mieszko/AKPA

W sobotę (27.02.) w Warszawie, w niesamowitej przestrzeni Instytutu Energetyki odbyła się najbardziej elektryzująca impreza klubowa w kraju – Wielki Finał Party Challenge by Desperados. Zagrali: SBCR (The Bloody Beetroots), White Lies Dj Set, Bshosa, Auer oraz Flirtini, Wiadomo, Mewa Towarzyska  i Szpadyzor Records.

akpa20160227_desperados_mp_5376

Party Challenge by Desperados to pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez, w których najlepsze kluby i imprezowi organizatorzy walczą o tytuł mistrza kraju.

W Wielkim Finale, który odbył się w minioną sobotę w Instytucie Energetyki w Warszawie, spotkali się finaliści pojedynków eliminacyjnych z czterech najbardziej imprezowych miast: Flirtini z Warszawy, Mewa Towarzyska z Trójmiasta, Szpadyzor Records z Poznania i skład Wiadomo z Krakowa. Każda reprezentacja musiała pokazać pełnię swojego imprezowego talentu i rozkręcić imprezę w swoim unikalnym stylu. A uczestnicy Party Challenge by Desperados byli tej nocy sędziami pojedynku na cztery różne imprezowe wizje, energie i brzmienia.

akpa20160227_desperados_mp_4882

Najlepsze imprezy w kraju nakręca ….

Desperados zmienia sposób myślenia ludzi o imprezowaniu i podnosi je do rangi prawdziwej sztuki. Po serii wydarzeń The Wildest Night Party i Endless Night Party, marka rzuciła wyzwanie polskim twórcom imprez i oddała im we władanie imprezową scenę podczas Party Challenge by Desperados.

akpa20160227_desperados_mp_5501

Wielki Finał, oprócz pojedynkujących się twórców, nakręcały też utytułowane już gwiazdy polskiej i światowej sceny klubowej. Imprezę rozpoczął set doskonale znanego polskim klubowiczom Michała „bshosy” Brzozowskiego. Później didżejkę przejęli chłopaki z White Lies, którzy tym razem rockowe gitary zamienili na komputery i decki. Fani charakterystycznego, twardego stylu the Bloody Beetroots nie mogli być zawiedzeni, kiedy na scenie stanął SBCR – elektroniczne, dance-punkowe wcielenie Sir Boba Corneliusa Rifo. Moc, jaka płynęła tej nocy z Instytutu Energetyki, mogłaby zasilić całe miasto. Impreza nie zwolniła ani na chwilę, gdy na afterparty grał mistrz dubstepowych bitów – Auer.

Pojedynek na brzmienia

Kto najlepiej rozkręca imprezę? Kto zapewnia najlepsze muzyczne doznania i uwalnia najwięcej imprezowej energii? Mistrza Polski Twórców Imprez wybrali imprezowicze, którzy w trakcie pojedynku poprzez specjalną aplikację na smartfonach oddawali głosy na swoich faworytów.

To wydarzenie z pewnością przejdzie do historii polskiego clubbingu jako najbardziej dynamiczna, różnorodna i nieprzewidywalna impreza klubowa. Dwu godzinny pojedynek twórców najlepszych imprez w kraju był niezwykle zacięty. Decyzją wszystkich imprezowiczów, którzy wzięli udział w Wielkim Finale, tytuł pierwszego Mistrza Polski Twórców Imprez zdobył klub Mewa Towarzyska z Trójmiasta.

akpa20160227_desperados_mp_5606

Wśród imprezowiczów wypatrzyć można było m.in.: Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego i Piotra „Kędziora” Kędzierskiego, Sławka Uniatowskiego, top modelki Martę Sędzicką i Jagodę Judzińską, modela i młodego didżeja Adama Bogutę oraz blogerkę Panią Ekscelencję. A także aktorkę Zosię Zborowską i niekwestionowanego króla imprez Wujaszka Liestyle, którzy relacjonowali na Facebooku i Snapchatcie wszystkie pięć pojedynków Party Challenge.

Dodaj komentarz