Domówka, na której chce być każdy z Warszawy!

Cztery miasta, cztery kamienice, a w każdej cztery piętra oryginalnych domówek. Na zakończenie wielki finał w Sylwestra i unikalna nagroda dla najlepszych party maker’ów – apartament do mieszkania i imprezowania na cały rok! Trwa najbardziej imprezowy i nowatorski projekt roku „In the House by Desperados”.

W ubiegłym tygodniu razem z Dwoma Sławami sprawdzaliśmy jak radzi sobie imprezowy Wrocław i już teraz możemy powiedzieć, że inne miasta muszą przygotować się na bardzo zaciekłą rywalizację. Zobaczcie jak Desperados zmienił oblicze imprezowania na Wyspie Tamka i szybko biegnijcie na naszego Facebooka, bo mamy dla was zaproszenia na jutrzejszą imprezę „In the House by Desperados” w Warszawie!

Już w najbliższą sobotę (1.12) Desperados zaprasza do stolicy, gdzie praska kamienica  zamieni się w największą, kreatywną imprezę całego Mazowsza! Cały budynek rozbłyśnie kolorowymi światłami, a na każdej kondygnacji wystartuje niepowtarzalna domówka.

Gospodarze warszawskich domówek walczyć będą o miano imprezowego mistrza. Dzięki inspiracji Desperadosa, sponsora projektu „In the House by Desperados”, z pewnością przełamią imprezową rutynę. Goście tej epickiej domówki właśnie podczas trwania imprezy, zdecydują o tym, który skład będzie reprezentował ich miasto w Wielkim Finale.

 

Zwycięzca  stołecznych eliminacji, razem z pozostałymi regionalnymi finalistami powalczy w Sylwestra o nagrodę główną – imprezowy apartament na cały rok!

Pozostałe lokalne starcia w ramach „In the House by Desperados” odbędą się kolejno w:  Gdańsku (8.12.2018) i Krakowie (15.12.2018).

Wielki Finał odbędzie się w noc sylwestrową, w jednej z warszawskich kamienic, która stanie się prawdziwym imprezowym epicentrum Polski. Wybór ostatecznego zwycięzcy będzie leżał w rękach imprezowiczów, bo to właśnie goście sylwestrowej super-domówki zadecydują kto na cały rok zamieszka w apartamencie od Desperadosa.

 

 

 

-->