Grimes wystawia na aukcję swoją duszę. Tak, to nie żart!

Grimes to artystka wielu talentów. Czy wiedzieliście, że wokalistka od dawna maluje i fotografuje? Teraz jest okazja do zobaczenia jej prac oraz nabycia ich. Wśród przedmiotów wystawionych na sprzedaż znajduje się też ten najbardziej wartościowy.

Grimes sprzedaje duszę

Artystka będzie sprzedawała swoje obrazy, zdjęcia oraz instalacje artystyczne, które wykonała w ciągu ostatnich 10 lat. Wszystkie prace można zobaczyć podczas trwających wystaw online, które odbywają się w przestrzeniach wirtualnych Gallery Platform Los Angeles (28 maja – 3 czerwca) oraz Maccarone Los Angeles (28 maja – 31 sierpnia) pod wspólnym szyldem „Selling Out”.


Największym zainteresowaniem mediów cieszy się możliwość zakupienia kawałka duszy Grimes. Tak, dobrze czytacie! Grimes chyba dobrze umie w marketing, bo na aukcję wraz ze wspomnianymi dziełami wystawia dokument, który jest poświadczeniem o nabyciu kawałka jej duszy…Początkowo cena za taki zakup miała wynosić 10 milionów dolarów. W końcowym efekcie jednak stanęło na tym, że papier trafi do osoby, która zaoferuje najwyższą cenę.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu wokalistka oraz jej partner Elon Musk trafili na pierwsze strony portali, po tym jak postanowili nadać swojemu dziecku bardzo dziwne imię.

-->