Głośnik Bluetooth®, który wyróżnia się wbudowanym karabińczykiem

jbl głośnik

JBL Clip 4 to niebanalny głośnik Bluetooth®, który wyróżnia się wbudowanym karabińczykiem. To świetny pomysł na prezent dla siebie lub najbliższych!

JBL Clip 4

JBL Clip 4 to ultraprzenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth® – zaczep i słuchaj! Ekscytujący i odświeżony wizualnie JBL Clip 4 zapewnia bogate brzmienie JBL Original Pro Sound w kompaktowej formie. Unikalny owalny kształt z łatwością leży w dłoni. Pokryty został kolorową tkaniną z wyrazistymi detalami inspirowanymi współczesną modą uliczną. W pełni zintegrowany, przeprojektowany karabińczyk błyskawicznie mocuje się do toreb, pasków lub sprzączek, dzięki czemu swoje ulubione utwory bez problemu można zabrać ze sobą na odkrywanie świata. Wodoodporny, pyłoszczelny (IP67) i zapewniający do 10 godzin odtwarzania JBL Clip 4 jest wystarczająco wytrzymały, by zabrać go w dowolne miejsce – do basenu, do parku, wszędzie.

jbl głosnik

Bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth pozwala przesyłać muzykę z telefonu, tabletu lub dowolnego innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Dzięki pojemnemu akumulatorowi nie trzeba przejmować się takimi drobiazgami, jak częste ładowanie baterii. Natomiast żywe opcje kolorystyczne charakteryzują się zupełnie nowymi dynamicznymi kombinacjami.

Sugerowana cena detaliczna: 279 zł

Tu kupicie JBL Clip 4

-->