Community BĘDZIE filmem

#SixSeasonsAndAMovie #SixSeasonsAndAMovie #SixSeasonsAndAMovie

 

Kilka godzin po tym jak ogłoszono iż Community powróci na szósty sezon, The Hollywood Reporter usiadł do rozmowy z prezydentem programowym Sony Pictures Televizion Zackiem Van Amburgiem i popytał jak to było z naszym ulubionym serialem. Van Amburg wyjaśnił, że nawet po tym jak NBC podjęło decyzję o zakończeniu show, Sony nadal starało się przekonać amerykańską telewizję do zmiany zdania. Tak bardzo się starali, że szef NBC Bob Greenblatt powiedział (oczywiście najgrzeczniej jak się dało): “Przestań kurwa do mnie dzwonić w sprawie Community”. Po tej rozmowie Sony ruszyło do rozmów z Hulu i Comedy Central i to ci pierwsi byli najbliżsi podpisania umowy. Yahoo wyraziło swoje zainteresowanie w trakcie dogadywania kontraktu z Hulu, jednak Sony przekonane, że “it’s done deal” nie podjęło nawet rozmów z byłymi królami internetu.

Gdy rozmowy z Hulu upadły Sony wrócił do Yahoo i bum… podpisało kontrakt.

Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania czy skoro mamy już szósty sezon możemy oczekiwać czegoś więcej na Yahoo. Oto odpowiedź Van Amburga

“Nie wiem, najpierw musimy zobaczyć jak da sobie radę nasz film. W końcu taki jest plan prawda? Nie ma mowy, abyśmy teraz mieli nie zrobić filmu! Wydaje mi się, że gdy film będzie za nami, będziemy mogli pomyśleć ile jeszcze Community świat potrzebuje. Obiecaliśmy sześć sezonów i film, ile jeszcze możecie chcieć?! [Śmiech] Skłamałbym gdybym zaprzeczył, że nie było bardzo wstępnych rozmów na ten temat. Rozmów, które są bardzo ekscytujące. Rozmówy o tym czym mógłby być nasz film i kto byłby jego reżyserem. Jest wcześnie, ale cały czas mamy to w głowach”

Chyba wszyscy wiemy, że może być tylko jeden reżyser półtoragodzinnego Community – jest nim Jim Rash, który ma na koncie Oscara za scenariusz do “Spadkobierców” i debiut reżyserski w postaci bardzo fajnych “Najlepszych najgorszych wakacji”. A do tego jest najlepszy dziekanem na świecie.

Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie co mogłoby sprawdzić, że dzisiejszy dzień byłby jeszcze lepszy.

Dodaj komentarz

-->