„Co ćpać po odwyku”- Żulczyk i Strachota oswajają ludzkie demony

„Co ćpać po odwyku” Jakuba Żulczyka i Juliusza Strachoty to podcast, który porusza ogromnie istotny, a zarazem przyziemny problem jakim są ludzkie nałogi.

Uzależnienia mają wiele odcieni i wciąż  są w naszym kraju tematem tabu. Wydaje się, że nie dostrzegamy skali zjawiska, choć tak wiele osób zmaga się z tego typu trudnościami na co dzień. Podcast „Co ćpać po odwyku” jest o słabościach, bolączkach i ułomnościach ludzkich, a przede wszystkim o sposobach radzenia sobie z nimi.

Podczas każdego z podcastów Jakub i Julek rozmawiają z zaproszonymi gośćmi, ekspertami czy celebrytami, którzy zmagają się z przeciwnościami losu. Dowiemy się jaką rolę pełnią używki w kulturze ogólnodostępnej oraz takiej, która zamyka się w mniejszościach. Posłuchamy o tym, jak wygląda starcie z alkoholizmem i innymi nałogami na płaszczyźnie społecznej, czy zawodowej.
Swoimi historiami i opiniami dzielą się: Iwona Kurz, Marek Sekielski, Aleksandra Zbroja, Patryk Chilewicz, Dominika Matysiak i Michał Koterski.

 

Jeśli ktoś myśli, że nie miał nigdy styczności z problemami o takim charakterze, to przedstawione historie mogą stanowić zupełnie nowe i nieznane spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Z kolei dla tych, których ta kwestia dotyczy pośrednio bądź bezpośrednio przytoczone w nich rozwiązania mogą niekiedy okazać się zbawienne w walce ze swoimi nawykami lub poradzeniu sobie w życiu kiedy jest się  współuzależnionym.

Audiobooka można posłuchać tutaj:

https://www.storytel.com/pl/pl/series/51941-Co-cpac-po-odwyku

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->