Koniec programu „The Ellen DeGeneres Show”

Ellen DeGeneres kończy swój popularny talk show w 2022 roku po 19 latach na antenie.
– Program jest wspaniały, to doskonała zabawa, ale nie jest już wyzwaniem – powiedziała DeGeneres w rozmowie z „The Hollywood Reporter”.


Ellen oskarżona o mobbing

Wiosną ubiegłego roku w mediach pojawiły się oskarżenia ze strony pracowników produkcji, o dyskryminację na tle rasowym. Zarzucano Ellen molestowanie oraz wprowadzanie toksycznej atmosfery w pracy. Produkcja programu wyraziła skruchę i stwierdziła: „Jesteśmy naprawdę załamani i przykro nam, jeśli choćby jedna osoba w naszej rodzinie produkcyjnej miała negatywne doświadczenia”.
Jednak DeGeneres nie usłyszała żadnych zarzutów, a decyzje o zakończeniu programu pojawiły się już wcześniej.

Miałam zamknąć program na 16. sezonie, ale producenci chcieli podpisać kontrakt na cztery kolejne. Ostatecznie zgodziłam się, ale wiedziałem, że to będą ostatnie – powiedziała Ellen w rozmowie z Hollywood Reporter.

 

Program „The Ellen DeGeneres Show” otrzymał 166 nominacji i zdobył 61 nagród Daytime Emmy Award i 17 nagród People’s Choice Awards. W talk-show pojawiały znane na całym świecie gwiazdy, a także ludzie, którzy mogli opowiedzieć swoje historie i zaprezentować swoje talenty. Bez wątpienia Ellen stała się ulubienicą widzów w Ameryce.

-->