Bryan Cranston wraca do telewizji. Pojawi się w adaptacji “All The Way”.

Cranston zdobył szereg nagród za wcielenie się w Prezydenta Lyndona Johnsona gdy sztuka była wystawiana na Broadwayu. A w Ameryca często jest tak, że gdy Broadwayowska sztuka daje sobie radę następnym logicznym krokiem jest stworzenie wersji filmowej albo chociaż telewizyjnej.

Za Deadline

“Zwycięzca Emmy Cranston powróci do swojej roli Lyndona Johnsona, za scenariusz odpowiedzialny będzie za to zwycięzca Pulitzera Schenkkan. Za pródukcję odpowiadać będzie Amblin Television Stevena Spielberga jak i Tale Told Pros i Moon Shoot Entertaiment. (…)

Jak Deadline informował w zeszłym miesiące Spielberg optował za stworzeniem adaptacji właśnie z Cranstonem w roli głównej. Jego współpraca z HBO nie jest niespodzianką biorąc pod uwagę ich wspólną przeszłość, która zaowocowała w legendarną “Kompanię Braci” i “Pacific” – w tym drugim projekcie zresztą udział brał Schenkkan”

Sztuka opowiada historię pierwszego roku prezydentury Johnsona, który musi radzić sobie z następstwami zabójstwa Kennedy’ego, Wojną w Wietnamie i Aktem Praw Obywatelskich z 1964 roku.

Dodaj komentarz

-->