Festiwal: Znamy pełny line-up Audioriver

Pamiętacie poprzednie ogłoszenia #Audioriver? My je pamiętamy bardzo dobrze. Wśród artystów ogłoszonych znaleźli się m.in. #LocoDice, #MaxCooper, #LittleDragon, #JohnDigweed, #DJKoze, #Skalpel, KOVEN. live, #DanielAvery, #MaribouState i #Lakkerlive #LAKKER LAKKER LAKKER czy #SpecialRequest. .

Do 40 zagranicznych gwiazd festiwalu oraz kilku ogłoszonych wcześniej polskich artystów, właśnie dołączyło ponad 30 reprezentantów rodzimej sceny. Na płockim Audioriver, który odbędzie się w dniach 25-27 lipca 2014, zagrają m.in. Rebeka, Rubber Dots, Teielte, Pysh oraz Wonter. Poznaliśmy także obsadę sceny zlokalizowanej na Audioriver Fashion Day.

Część ogłoszonych artystów to postacie dobrze znane puliczności festiwalu, ale tradycyjnie nie zabrakło wielu debiutantów. Z najbardziej znanych marek należy wskazać duet Rebeka, który w zeszłym roku wydał płytę docenioną w wielu dziennikarskich podsumowaniach. „Ten sam los może spotkać projekt Rubber Dots, który swój krążek wypuści tej jesieni” – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Album łączący dobry pop i mądrą elektronikę zrobił na nas bardzo duże wrażenie i jesteśmy pewni, że będzie o nim głośno. Audioriver będzie jedną z nielicznych okazji, by sprawdzić go przedpremierowo.” W sklepach dostępny jest na razie singel „Backemo”, którego jednym z remikserów jest inna, nowa twarz na płockiej plaży, czyli DreamChach.

Dodaj komentarz

-->