Aplikacja ułatwiająca pozowanie do instagramowych zdjęć

Fot: screen SOVS

Wciąż czekacie na idealne zdjęcie, które zbierze rekordową liczbę polubień na Instagrame? A może nie chcecie podbijać świata social media, a po prostu lubicie fotografie i pozowanie do nich?

Ci, którzy byli kiedyś w Azji wiedzą, że to właśnie Azjaci są mistrzami w pozowaniu i w szeroko pojętej fotografii rekreacyjnej. Nie powinno nas zatem dziwić, że pierwsza na świecie aplikacja ułatwiająca pozowanie do zdjęć powstała właśnie na dalekim wschodzie.

SOVS ułatwia nie tylko przyjmowanie odpowiedniej pozy, ale także kadrowanie zdjęcia przed jego wykonaniem. W bazie aplikacji znajduje się kilkadziesiąt szablonów, które zaprojektowane są na bazie popularnych na Instagramie zdjęciach grupowych.

Inną z opcji, którą oferuje aplikacja, jest możliwość wcześniejszego wykonania zdjęcia tła, które widoczne będzie podczas robienia zdjęć w postaci półprzezroczystej nakładki. Dzięki temu można przygotować zdjęcie np. przed poproszeniem niegramotnego przechodnia o zrobienie nam zdjęcia.

SOVS występuje w dwóch wersjach. SOVS stworzona jest dla osób podróżujących w pojedynkę, a SOVS 2 służy do tworzenia zdjęć grupowych. Niestety aplikacje są płatne. Pierwsza z nich (IOS) kosztuje około 5 PLN, druga jest darmowa (IOS), ale każdy szablon z zestawem szablonów kosztuje około 4 PLN.

-->