Abed i Childish Gambino reklamują „Far Cry 4”

Już od niemalże tygodnia możemy grać w najnowszą odsłonę „Far Cry”. Tydzień temu (we wtorek) mieliśmy okazję pojawić się w warszawskim 1500 i najeść robaków do pełna podczas premiery tego tytułu, ale niestety podczas tego spotkania nie mieliśmy okazji poznać dwóch aktorów, których najlepiej kojarzę z „Community”.

Danny Puddy i Donald Glover pojawili się w jednej z reklam „Far Cry 4”, aby przypomnieć wszystkim fanom serialu jak bardzo tęsknią za Gloverem w Greendale. Przy okazji przez weekend w sieci pojawiło się wiele zdjęć z planu szóstego sezonu „Community” i każde przypominało mi jak bardzo tęsknię za Gloverem.

Nie mam zbytniego wyboru – mogę jeszcze raz obejrzeć jak Gambino i Abed gadają o swojej taktyce w świecie Ubisoftu. I zapłakać, że nie zobaczę ich więcej na ekranie mojego telewizoru. Na szczęście od tygodnia gram w „Far Cry 4” więc nie mam też zbyt wiele czasu na łzy.

Swoją drogą minutowa reklama Far Cry 4 dla Comedy Central jest zabawniejsza niż wszystkie sezony „Two Broke Girls” razem wzięte. Dziwny jest ten świat.

Dodaj komentarz

-->