Przed nami Instytutowy weekend! Techno-burza w stolicy, czyli 12 maja BEFORE na Smolnej z TEN WALLS, 13 maja INSTYTUT, 14 maja: dwa AFTERY: AFTER na Smolnej i AFTER w LUZZTRO. Dwie sceny w dwóch budynkach: Hala Najwyższych Napięć (HNN) oraz Hala Wysokich Napięć (HWN) oraz scena trzecia – Luzztro Records Stage.
Wystąpią między innymi: Richie Hawtin, Mathew Jonson live, Shifted, Deas Terstin.
Impreza zacznie się już w piątek (12 maja) beforowo w zaprzyjaźnionym klubie Smolna: Instytut Before w. / Ten Walls live: tu potańczycie do genialnego Ten Walls – litewskiego producenta i live performera, który zaprezentuje nagrania ze swojego najświeższego podwójnego debiutanckiego albumu „Queen”.
A weekend 12-13-14 maja będzie obfity w pioruny albowiem kryje się on pod znakiem Instytutu. Przez te 3 dni nie damy wam odpocząć i już teraz zapowiadamy techno-burzę. Zaraz po Instytut, na którym główną ucztę zaserwuje Richie Hawtin, Mathew Jonson, Shifted, Randomer i Abstract Division przenosimy się na after na Smolnej. I to after z prawdziwego zdarzenia, bo koniec naszych tańców jest bardzo umowny.
Więcej informacji i bilety:
12 maja Smolna
https://web.facebook.com/events/226815797803599/
13 maja Instytut
https://web.facebook.com/events/1799887193609543/
14 maja After Instytut na Smolnej https://web.facebook.com/events/425352184485754/
14 maja After Instytut i Luzztro https://web.facebook.com/events/788506554647659/

