60 minut niezapomnianej przygody – Escape Room Warszawa

Nie masz pomysłu na deszczowe popołudnie czy oryginalne spotkanie z przyjaciółmi? Chciałbyś wyróżnić się wyjątkowym wieczorem kawalerskim czy przyjęciem urodzinowym? Wybierając zabawę w pokojach Room Escape zaskoczysz najbliższych i zapewnisz im długo niezapomnianą przygodę.

Czy jest Room Escape? W bezpośrednim tłumaczeniu to ucieczka z pokoju i w istocie cała gra toczy się wokół próby jak najszybszego wydostania się z zamkniętego pomieszczenia. Pokoje typu Escape Room bazują bowiem na Real Life Escape Game, zespołowej grze przygodowej odbywającej się w tzw. pokoju zagadek. Zabawa trwa 60 minut i daje możliwość wejścia w magiczny świat przygód oraz wcielenia się w rolę bohaterów filmów akcji.

 Na czym polega zabawa w Room Escape?

Chęć przeżycia niezapomnianej przygody okazała się uniwersalnym pragnieniem. Ucieczka z zamkniętego pokoju to idealna zabawa dla dorosłych oraz dzieci, dla grup przyjaciół oraz współpracowników. Do walki z czasem stają drużyny 2-5-osobowe. Pokoje zagadek wyzwalają w uczestnikach masę pozytywnych emocji, podnosi poziom adrenaliny i zmusza graczy to szybkiego, logicznego działania. Pozwalają też się „zresetować”, bowiem dynamika akcji nie pozostawia miejsca na myślenie o codziennych problemach, które zostały za drzwiami. Przez 60 minut uczestnicy zostają przeniesieni do kompletnie innej, pełnej niespodziewanych zwrotów akcji rzeczywistości. Muszą rozwiązać szereg zagadek, otwierać skrytki i ukryte komnaty oraz uruchamiać różne magiczne urządzenia. Wszystkie zadania są ze sobą powiązane i prowadzą do finału zabawy, jakim jest wydostanie się z pokoju.

Jakie pokoje można odwiedzić w Escape Room Warszawa?

Room Escape Warszawa® to bogata oferta scenariuszy zabaw przenośnych oraz dwa lokale – w Śródmieściu i na Pradze. Na ul. Śniadeckich znajduje się pokój Indiana, który przenosi w rzeczywistość rodem z przygód Indiany Jonesa, utrzymane w stylistyce naukowej Laboratorium, czyli pokój doświadczeń szalonego profesora oraz pokój Piwnica, który pozwala przenieść się do mrożącego krew w żyłach domu strachów. Na ul. Inżynierskiej zaś można spróbować uciec z Muzeum, odkryć tajemnice Templariuszy w pokoju Rycerskim oraz podróżować w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu.

 

Pokoje Zagadek Warszawa

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->