50. urodziny kultowego Superstara – zbliża się krakowska impreza Team up with Superstar adidas x SneakerStudio

urodziny adidas superstar kraków

Bogaty line up gwarantujący wyśmienitą zabawę oraz limitowana pula bezpłatnych (!) wejściówek – tak wyglądać będą urodziny modelu adidas Superstar, który w lutym skończy okrągłe 50 lat.

Jubileusz odbędzie się 27 lutego w krakowskim Forum Wydarzeń, a wśród występujących artystów nie zabraknie znanych postaci polskiej sceny muzycznej.

Urodzinowa impreza z okazji 50-tki kultowego Superstara odbędzie się w industrialnych przestrzeniach krakowskiego Forum Wydarzeń i zgromadzi śmietankę młodej polskiej sceny muzycznej. Na scenie wystąpią m.in. Bovska czy Syny i Kamp, a pozostali artyści zostaną ujawnieni w ciągu najbliższych kilku dni w facebookowym wydarzeniu urodzin Superstar.

Urodziny adidas Superstar

Impreza startuje na Contest Skate Pool w lokalizacji na poziomie -1 przy Forum Wydarzeń – to tam będzie można spotkać śmietankę skateboarderów z całego Krakowa. Na miejsce 50. urodzin modelu Superstar wybrano oczywiście stylowe wnętrza Forum, które słynie z ponad 2000 m2 powierzchni eventowej chętnie wykorzystywanej do organizacji najważniejszych imprez w mieście oraz znakomitej lokalizacji, z widokiem na zabytkowy Wawel.

Wydarzenie odbędzie się już 27 lutego i będzie miała charakter zamknięty, ze ściśle limitowaną pulą bezpłatnych wejściówek. Nie zabraknie również biletów dla kolekcjonerów, które zostały wydrukowane przez organizatorów specjalnie na tę okazję.

Hasłem przewodnim wydarzenia jest #ChangeIsATeamSport i to ten hasztag warto śledzić przez cały luty by wiedzieć jakie niespodzianki szykują dla Was organizatorzy.

Jubileusz adidas Superstar

adidas Superstar to model, który wywarł wpływ na światową popkulturę. Aż trudno w to uwierzyć, że kiedyś został zaprojektowany po to, aby dzięki charakterystycznej “muszli” na przodzie chronić koszykarzy przed bólem i urazami palców. Superstar jest aktualnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowych sneakersów. Już w latach 90. był butem uwielbianym przez celebrytów, a dzięki kontraktom reklamowym szybko stał się ojcem streetwearu i symbolem walki z nierównościami społecznymi.

Mimo upływu wielu lat kolekcja Superstarów wciąż stanowi obiekt westchnień streetwearowców. W swojej 50-letniej karierze model ten był zestawiany z wielkimi nazwiskami gwiazd sportu, rapu, czy popu, a nawet występował w słynnych teledyskach oraz na uroczystych galach.

SneakerStudio – Kraków

Za organizacją wydarzenia stoi marka adidas oraz SneakerStudio. Krakowskie SnekaerStudio specjalizuje się w sprzedaży street fashion od znanych i renomowanych producentów. Więcej informacji na temat szczegółowego harmonogramu wydarzenia oraz występujących na scenie artystów dostępne jest w social mediach organizatora oraz w aplikacji going, gdzie możecie pobrać darmowe bilety.

 

 

-->