Skrojone na wymiar

Zaprojektuj etykietę i zamów spersonalizowaną butelkę

Mieć coś, co mają wszyscy, to żaden wyczyn. Gustów i guścików są tysiące, więc nie dziwi, że żeby się wyróżnić, trzeba trochę ruszyć głową. Spersonalizować można prawie wszystko – od ubrań aż po samochody. Ci, którzy chcą mieć jedyne w swoim rodzaju ubrania, inwestują więc w mniej lub bardziej zaawansowany sprzęt krawiecki i mocują na swoich kurtkach i marynarkach łaty, naszywki czy ćwieki. Inni zamawiają spersonalizowane buty lub sami je ulepszają za pomocą specjalnych farb czy akcesoriów. Etui na smartfon to już nie tylko ochrona dla drogocennego sprzętu – pełni też funkcję estetyczną i służy wyrażaniu wielowymiarowej osobowości właściciela telefonu. Na popularności zyskują więc coraz bardziej wyszukane pokrowce – można np. wyposażyć swój smartfon w uszka, oczka czy futerko. Nie popieramy szczególnie nadawania elektronice cech zwierząt domowych, ale przecież trend trzeba odnotować.

Podobnie sprawa wygląda w branży motoryzacyjnej – na ulicy można zaobserwować coraz więcej entuzjastów tuningu, którzy z gorszym lub lepszym skutkiem modyfikują swoje samochody. Wszystko po to, żeby mieć pewność, że ten, który należy do nich jest jedyny w swoim rodzaju.

Personalizacja w niektórych przypadkach sięga masowej skali. Coraz więcej marek pozwala swoim klientom na zamówienie produktów, które sami sobie zaprojektują. W niektórych przypadkach wystarczy wejść na stronę internetową i skorzystać ze specjalnych funkcji pozwalających na „zaprojektowanie” przedmiotu. Można w ten sposób zamówić buty, kurtkę, mebel, a nawet samochód. Jedną z marek, które odnalazły się w tym trendzie jest Pan Tadeusz. Klienci na specjalnie przygotowanej stronie mogą zamówić etykietę z dowolną treścią. Nada się na prezent dla znajomego (np. z etykietą „Pan Kolega”), świeżo upieczonego małżonka („Pan Młody” albo „Pani Młoda”) czy absolwenta uniwersytetu („Pan Magister”). Zresztą co będziemy podpowiadać – najlepiej będzie, jeżeli sami wykażecie się kreatywnością. I wymyślicie własną treść.

Dodaj komentarz

-->