Rozmawiamy z Małgorzatą Babilońską i prezentujemy nową kolekcję GYM HERO! Konkurs!

Nazywa siebie sportsmenką, której ciągle mało. Trudno się z tym kłócić, bo trenuje fitness, crossfit, pilates, jogę i boks. Podczas pokazowego treningu zorganizowanego razem z Gym Hero, Małgorzata Babilońska opowiedziała nam o pasji do zdrowego stylu życia, o prawidłowym doborze stroju do ćwiczeń, o najczęściej popełnianych błędach i o tym, że kolorowa, sportowa moda zaczyna wychodzić na ulice.

Małgorzata Babilońska
fot. Jowita Romaniuk

Od jak dawna trenujesz?

Sport uprawiam od szkoły podstawowej. Zaczynałam od lekkiej atletyki, brałam udział w zawodach szkolnych i obozach sportowych. Tańczyłam, grałam w kosza, pływałam… próbowałam wszystkiego. W dorosłym życiu związałam się z zawodowym sportowcem i zainteresowałam się boksem.. Sport w moim życiu odgrywa dużą rolę – od około trzech lat trenuje fitness i zostałam trenerką, więc mogę śmiało powiedzieć, że sport to dla mnie po prostu mój styl życia. Żyję sportowo, jem sportowo, ubieram się na sportowo.Na co dzień także nosisz sportowe ubrania?

Tak, jest mi po prostu tak wygodniej. Prowadzę dużo treningów, więc zarzucam sportową bluzę na strój do ćwiczeń i pędzę na siłownię.

Na co należy zwracać uwagę przy doborze stroju do ćwiczeń?

Przede wszystkim ważna jest wygoda i jakość materiałów. Sama lubię ubrania dopasowane do sylwetki, np. elastyczne legginsy albo koszulki, które nie utrudniają ruchu. Komfort podczas treningu jest bardzo ważny. Dobrze dopasowany strój pomaga skupić się na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń, a nie na notorycznym podwijaniu koszulki.  

Jakie są najczęściej popełniane błędy przy doborze sportowego stroju?

Najczęściej źle dobiera się topy, czyli staniki do ćwiczeń, które powinny utrzymywać biust w bezruchu. Często do ćwiczeń kupuje się też za małe buty, a  warto pamiętać, że powinny być o jeden rozmiar większe, niż nosimy na co dzień! Przy intensywnym treningu lepiej wybrać odzież termoaktywną – bawełna nie zdaje wtedy egzaminu i będziemy odczuwać dyskomfort.

Czy w modzie sportowej także są trendy?

Oczywiście! Co więcej, coraz bardziej modne staje się łączenie stylu sportowego z elegancją. Śmiejemy się czasem z koleżankami w szatni, że nie pamiętamy, kiedy ostatni raz włożyłyśmy szpilki. Dlatego kierując się doborem stroju to, jak wygląda, jaki ma krój, w jakim jest kolorze, ma dla nas znaczenie. Podczas godzinnego treningu widzimy swoje odbicia w lustrze i każda z nas lubi mieć na sobie strój w ciekawy wzór, który będzie wygodny i będzie skrywał niedoskonałości ciała. Wiele sportowych marek produkuje ubrania, które wpisują się w najnowsze trendy, a jednocześnie zachowują funkcjonalność.

Nowa kolekcja – „For the Real Heroes”

Nowa kolekcja GYM HERO, została zaprojektowana z myślą o kobietach szukających wszechstronności i stylu w sportowym wydaniu.

Ciemne, stonowane kolory, łamane kolorowymi wstawkami z motywami dzikiej przyrody doskonale nadają się dla kobiet rozpoczynających swoją sportową drogę. Kryją niedoskonałości, podkreślając kobiece kształty, dlatego każda kobieta, bez względu na formę, będzie mogła skupić się na wyznaczonym celu, unikając dyskomfortu.

Tworzeniu kolekcji przyświecała myśl, że prawdziwi bohaterowie to ci, którzy właśnie zaczynają i mają w sobie na tyle determinacji, by nie zboczyć z obranej ścieżki.

Konkurs

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, mamy dla Was wyjątkowy konkurs! Razem z GYM HERO przygotowaliśmy dla Was 3 zestawy (góra + dół) z nowej kolekcji! Co zrobić, aby wygrać?

W komentarzu pod linkiem do artykułu na fanpage’u Aktivista w dowolnej formie (zdjęcie, tekst, krótki filmik…) przedstawcie początek swojej przygody ze sportem. W Dzień Kobiet wybierzemy trzy najbardziej inspirujące zdjęcia, które nagrodzimy zestawami GYM HERO.
Wyniki – 8 marca, o godzinie 18:00!

Dziewczyny, które wygrają proszone są o kontakt z nami przez fanpage’a w wiadomości prywatnej i podanie rozmiaru, które noszą. Wysyłka odbędzie się w przyszłym tygodniu – po premierze kolekcji topów. 

Powodzenia!

  • Ewa Wyszomirska

    czy post z artykułem pojawi się na fanpage? bo bardzo chętnie wrzucę fotkę :)