Zostań stypendystą elitarnej szkoły aktorskiej – Studium aktoRstudio!

Mamy gratkę dla wszystkich młodych (i nie tylko!), zdolnych, zafascynowanych filmem i teatrem. Marzysz o karierze aktorskiej? Lubisz eksperymentować? Jeśli tak – ta akcja jest właśnie dla Ciebie!

 

Studium aktoRstudio – szkoła aktorska założona przez Romę Gąsiorowską – specjalnie dla naszych czytelników przygotowało niespodziankę:

I nagroda – pełne stypendium na roczny kurs aktorski

II nagroda – darmowy udzial w warsztatach filmowych /data wyznaczona przez nas

III nagroda – 50% rabatu na warsztaty filmowe/data wyznaczona przez nas

Aby je dostać wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności.

 

Na adres biurostudium@gmail.com przyślij krótki (minimum minuta, maksimum – pięć minut) film, w którym pokażesz swoją aktorską impresję w temacie: ja w konflikcie fikcja vs rzeczywistość.

 

Jury w skład którego wejdą Roma Gąsiorowska, Dawid Ogrodnik, Michał Żurawski, Piotr Głowacki, Marietta Żukowska, Małgorzata Buczkowska, Leszek Lichota i Natalia Rybicka wybierze najlepsze nagranie, a jego bohater już w październiku dołączy do elitarnego grona studentów aktoRstudio.

 

Studium aktoRstudio to szkoła aktorska założona przez Romę Gąsiorowską. Zgromadzona w niej kadra, wśród której znalazły się takie nazwiska jak: Michał Żurawski, Piotr Głowacki, Adam Woronowicz, Dawid Ogrodnik, Marietta Żukowska, Małgorzata Buczkowska, Przemysław Bluszcz, Leszek Lichota, czy Natalia Rybicka, opierając się na latach własnych doświadczeń zawodowych, wprowadza młodych ludzi w arkana sztuki aktorskiej. Od niedawna przy szkole funkcjonuje też agencja aktorska, gwarantująca absolwentom udany start w branży filmowej. Roma Gąsiorowska pozostaje w stałym kontakcie z czołowymi polskimi reżyserami i scenarzystami, dzięki czemu jej uczniowie mają zagwarantowane uczestnictwo w licznych castingach. Eliza Rycebel, absolwentka aktoRstudio, za sprawą szkoły i samej Romy Gąsiorowskiej wypłynęła na szersze wody. Jej talent został dostrzeżony i Rycebel dostała główną rolę w „Obietnicy” – koprodukcji polsko-duńskiej, wyreżyserowanej przez Annę Kazejak.

 

Więcej informacji o aktoRstudio na www.aktorska.com

Dodaj komentarz

-->