Znamy termin ósmej edycji SnowFest Festival 2021

snowfest 2021
fot. Jan Oborski

Dobra informacja dla osób, które nie zapadają w festiwalowy zimowy sen i chcą się bawić oraz tańczyć bez względu na porę roku. Ósma edycja największego muzycznego wydarzenia pod szyldem SnowFest Festival odbędzie się 5 i 6 marca 2021 roku, w Szczyrku. Stolica polskiej zimy po raz kolejny wypełni się po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie województwa śląskiego, a także w tej części Europy, gdyż próżno szukać podobnego, zimowego konceptu festiwalowego.

SnowFest Festival 2021

Podnóża Beskidu Śląskiego wypełnią się głośnymi rozmowami pasjonatów zimowych sportów i dobrej zabawy, a także muzyką najwyższej próby, co znajduje potwierdzenie w ubiegłorocznych line-upach. Dotychczas na festiwalu wystąpili m.in.: Mos Def, Sigma, Vitalic, Metrik, Shy FX, Chase And Status, Raekwon, Andy C, Roots Manuva, Pendulum, Sub Focus, Ghostface Killah, Wilkinson, Booka Shade, Digitalism, Mike Skinner z The Streets, a także plejada polskich wykonowców.

W nadchodzącej edycji program muzyczny będzie również niezwykle zróżnicowany – od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in. house, d’n’b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę. Dla fanów sportów zimowych będą czekały doskonale przygotowane trasy na stokach narciarskich. Smakosze, krytycy kulinarni i wszyscy, którzy wpadną w sidła “gastro fazy”, będą pod opieką najlepszych foodtrucków. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji festiwalowych, o których więcej już niebawem na stronie www i fan page SnowFest Festival.

Do sprzedaży trafiła właśnie promocyjna pula dwudniowych karnetów Early Bird w cenie 150 zł. Pierwszych artystów poznacie w listopadzie, a do tego czasu zachęcamy do zakupu biletów oraz rezerwowania noclegów w Szczyrku. Do usłyszenia, hej!

snowfest 2021

fot. Jan Oborski

Bilety na SnowFest Festival 2021 dostępne są na www.snowfest.pl/bilety oraz w salonach EMPiK

-->