Zimowy Narodowy rozgrzewa już po raz piąty!

Wraz z nastaniem zimy płyta PGE Narodowego zmieniła się w Zimowe Miasteczko. Znów mamy szansę pojeździć na łyżwach na trzech lodowiskach, skorzystać z lodowej górki, bumper cars lub spróbować swoich sił na jednym z dwóch torów do curlingu. Na terenie stadionu powstał też skatepark – na jednym z poziomów garażu podziemnego można do woli śmigać na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, longboardach i BMX-ach. Zimowy Narodowy czynny będzie codziennie, aż do 11 marca.

W poprzednich latach ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego skorzystało ponad 1,7 mln osób, co świadczy o tym, że nasi goście chętnie spędzają tu czas. Śmiało możemy powiedzieć, że Zimowy Narodowy stał się największą zimową atrakcją Warszawy – powiedziała podczas konferencji prasowej Katarzyna Ziemska, organizator Zimowego Narodowego.

Podczas dnia inaugurującego sporym zainteresowaniem cieszyły się nie tylko sporty zimowe. Zmarznięci goście Narodowego chętnie odwiedzali Stację Grzewczą, na której mogli poczuć się jak w górach. Na terenie Stacji mieli do dyspozycji drewniane ławy pokryte białymi, puchatymi kocami, strefę ozdobiono drzewkami i nartami, a w klimatycznie oświetlonych, zadaszonych stoiskach mogli zamówić Grzańca z Żołądkowej Gorzkiej, soku jabłkowego i aromatycznych przypraw. Górski klimat można było poczuć także dzięki grillowanym na miejscu oscypkom podawanym z żurawiną. Sezon grzewczy uważamy za otwarty!

107 komentarzy

Dodaj komentarz

-->