Żarcie na Kółkach powraca!

żarcie na kółkach 2020

Żarcie Na Kółkach wjeżdża pod PGE Narodowy, by rozpocząć kolejny sezon foodtruckowych zlotów w Warszawie. Już 28 i 29.03 odbędzie się Start Sezonu, który co roku gromadzi blisko setkę gastrowozów i tysiące głodnych wrażeń i nowych smaków mieszkańców miasta. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Żarcie na kółkach start sezonu 2020

Mobilne restauracje z całego kraju po raz kolejny zaparkują na Błoniach PGE Narodowego, by zaserwować klasyki street foodu i dania z najodleglejszych zakątków świata. Dlatego nie zabraknie burgerów, hot-dogów, zapiekanek czy frytek. A także dań kuchni tajskiej, koreańskiej czy meksykańskiej, które podbiją serca i podniebienia fanów egzotycznych smaków. Wśród serwowanych potraw znajdą się także dania wegetariańskie, przysmaki dla dzieci, słodycze i orzeźwiające napoje. Słowem dla każdego coś pysznego.żarcie na kółkach 2020 marzec

Zainteresowanie zlotem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Jego popularność to dowód na ogromną tęsknotę mieszkańców Warszawy za słońcem i możliwością spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dlatego Start Sezonu to największy piknik w mieście, który rozpoczyna serię wydarzeń pod gołym niebem. A te trwają nieprzerwanie aż do późnej jesieni” – twierdzi Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

Żarcie na kółkach 2020 nowości

Rekordowa liczba gastrowozów podczas Startu Sezonu to także efekt niezwykłej popularności, jaką cieszy się street food w Polsce. Dania serwowane przez mobilne restauracje powstają zarówno na podstawie klasycznych przepisów, jak i oryginalnych, autorskich receptur. A za sprawą wysokiego poziomu kulinarnego i najwyższej jakości składników, z których są przygotowywane, z roku na roku zyskują coraz więcej zwolenników.żarcie na kółkach marzec 2020
Żarcie Na Kółkach to organizator największych zlotów foodtruckowych w Polsce. Imprezy organizowane przez ŻNK przyciągają rzesze miłośników mobilnych restauracji, którzy są najlepszym dowodem na to, że moda na street food w naszym kraju ma się po prostu pysznie.

EVENT FB ŻARCIE NA KÓŁKACH START SEZONU

2 komentarze

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->