XXIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

Już po raz 23 warszawską publiczność będzie bawił i zachwycał wyjątkowy program Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej. Rodzina Zalewskich, która z cyrkiem związana jest już od 8 pokoleń, przygotowała wyjątkowy program tego największego cyrkowego wydarzenia w roku, czyli wielkie show dla całej rodziny, które z pewnością zachwyci i rozbawi widzów w każdym wieku.

Widowisko składające się z występów „najlepszych z najlepszych” artystów cyrkowych zbierze widzów na około dwie i pół godziny do baśniowego świata i z pewnością nie pozwoli im oderwać wzroku od magicznej cyrkowej areny! Świat cyrku, powrót do dziecięcych lat i wstrzymujące dech w piersiach pokazy – wszystko to czeka podczas XXIII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej 2023 w Warszawie!


PROGRAM FESTIWALU:

BRAZYLIJSKI POKAZ – MOTORY W KULI, PODNIEBNE WAHADŁO, ZUMA ZUMA – AKROBATYCZNE SHOW Z KENII, BALANS NA WYSOKIM PERSZU, WIELKIE SHOW ILUZJI (LEWITACJA!), WEDNESDAY, SPIDER MAN, POSTACI Z GIER, FILMÓW I BAJEK, KLAUN DOMINIK, AKROBACJE I GIMNASTYKA NA TRAPEZIE!

 

 

Zdjęcia: Materiały prasowe 

-->