Winamp wraca na rynek!

Epoka streamowania muzyki skutecznie zabija odtwarzacze muzyczne, dlatego tym bardziej zaskoczyła nas wiadomość o tym, że Winamp wraca i to w wielkim stylu!
Popularna jeszcze kilka lat temu aplikacja służąca do odtwarzania plików audio troszkę zatrzymała się w czasie i nie była obsługiwana przez najnowsze wersje systemów operacyjnych. Było to o tyle zaskakujące, że Radionomy, które odkupiło Winamp od AOL, twierdziło, że rozwój aplikacji to dla marki priorytetowa sprawa.
Kilka dni temu ogłoszono jednak, że najnowsza wersja Winampa będzie kompatybilna między innymi z Windows 8.1 czy Windows 10. Wersje z numerem 5.8 możecie już pobrać STĄD. Bądźcie spokojni, nowy Winamp to wszystko, co pamiętamy sprzed lat. Oldschoolowe skóry, znany z wcześniejszych wersji układ czy wersje kolorystyczne i nieśmiertelny „equalizer”.

To podobno nie koniec nowości. W jednym z ostatnich wywiadów Alexandre Saboundjian, CEO Radionomy, zapowiedział, że w 2019 roku odtwarzacz ma otrzymać nowe funkcje w tym opcję streamowania muzyki i podcastów.

Ściągniecie nowego Winampa na swój dysk?

Dodaj komentarz

-->