Wielkie Otwarcie Ogrodu w klubie Iskra

Już 19 maja po raz piąty klub Iskra zaprasza wszystkich spragnionych imprez na świeżym powietrzu na Wielkie Otwarcie Ogrodu oraz inaugurację letniego sezonu. Tego dnia na scenie jednej z największych i najpiękniejszych zielonych przestrzeni wystąpi sześciu dobrze znanych stołecznym klubowiczom artystów. Za sterami staną: I Say Mikey, Princess Rap, Mikołaj Komar, Kuvau b2b Alex Köffer oraz Panda. Na wszystkich przybyłych gości czekać będzie basen, wygodne leżaki, bujna przyroda i bar uzbrojony w pyszne drinki.

Ponadto, w niedzielę po wieczornym Wielkim Otwarciu Ogrodu odbędzie się Międzykulturowy Piknik, na którym nie zabraknie kuchni wietnamskiej, indyjskiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, libańskiej, szeroko pojętych smaków Azji, orientalnych przypraw i dodatków do jedzenia.

Kolejne miesiące letniego sezonu na Polach Mokotowskich wypełnią rozmaite imprezy cykliczne, a będą to, między innymi, wtorkowe stand-upy, przygotowane we współpracy ze Stand-Up Polska oraz kulinarne pikniki jak i przeróżne wydarzenia tematyczne. Natomiast w piątki i soboty Iskra będzie przemieniać się w tętniące życiem miejsce wypełnione muzyką, w którym odnajdzie się każdy fan tańca i rasowego brzmienia.

Do północy wszyscy zapisani na liście FB wchodzą za darmo. Dla niezapisanych cena za wejście wynosi 10 PLN. Przy wejściu obowiązuje selekcja.

Dodaj komentarz

-->