Warsztaty modowe z Elementy Wear w Pasażu Wiecha

Kolejny, trzeci już, tydzień naszych działań w Pasażu Wiecha przebiegać będzie pod hasłem: Moda! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaprosili Was na modowe warsztaty. Tym razem poprowadzi je ekipa Elementy Wear, a na uczestników czekają nagrody!

>>PEŁNY HARMONOGRAM TYGODNIA MODY<<

Elementy, które trzy lata temu magazyn „Aktivist” nagrodził statuetką Nocnego Marka w kategorii Moda, w tym sezonie przewrotnie namawiają: „Nie potrzebujesz? Nie kupuj! Inwestuj w jakość, a nie ilość, zachowuj ubrania na lata, dziel się nimi i dbaj o środowisko”.

Elementy stworzyły inicjatywę, która wykracza poza granice wyznaczane przez panujące trendy i zaproponowała zmianę w funkcjonującym modelu sprzedaży ciuchów. Pokazały, skąd wynika cena produktów: ujawniały cenę materiałów oraz koszt pracy poświęconej na wykonanie ubrań. Dzisiaj radzą sobie lepiej niż dobrze. Proponują kolejne kolekcje, które wyróżniają się solidnym rzemieślniczym wykonaniem, prostotą krojów i neutralną gamą kolorów. Elementy świetnie wyczuwają trendy i odnajdują w nich to, co dla nich ważne i zgodne z filozofią marki – tym razem stawiają na ekologiczną świadomość i promowanie stylu w każdym wieku.

W kampanii wzięły udział modelki reprezentujące różne pokolenia, pokazując, że ten sam ciuch może równie dobrze wyglądać na córce, matce, jak i babci. Zwłaszcza jeżeli jest dobrze skrojony, uszyty z materiałów wysokiej jakości i starannie wykończony. Podczas warsztatów zaproponują działania związane ze świadomą modą, transparentnym biznesem i naturalnymi materiałami, których używają w procesie produkcji oraz o charakterystycznym dla nich rzemieślnictwie. Będzie można dowiedzieć się, jak dbać o ciuchy, aby służyły nam na lata i wziąć udział w quizie na temat odpowiedzialnej mody. Dla uczestników przewidziano nagrody!

WSTĘP WOLNY

Pasaż Wiecha
sobota, 13.07

15.00 – 18.00 Warsztat modowy z Elementy Wear (pawilon)

 

-->