Rozsądna moda: Harel i Anna Pięta o modzie i ekologii

Kolejny, trzeci już, tydzień naszych działań w Pasażu Wiecha przebiegać będzie pod hasłem: Moda! Zaczynamy w czwartek 11 lipca fascynującą rozmową o modzie i ekologii.

>>PEŁNY HARMONOGRAM TYGODNIA MODY<<

Kupujemy za dużo, tony ubrań lądują na śmietnikach, szafy pękają w szwach a my i tak czasami nie mamy się w co ubrać. Czy, żeby nie szkodzić światu (i sobie), musimy całkiem zrezygnować kupowania ciuchów? Czy ekologia wymaga od nas porzucenia na zawsze ciągot do podążania za trendami, a może po prostu trzeba mieć mnóstwo pieniędzy, żeby ubierać się odpowiedzialnie?

O tym, że warto kupować świadomie i rozsądnie podchodzić do trendów, o tym, że między najnowszą kolekcją z sieciówki a dizajnerkim projektem za miliony jest wiele możliwości pośrednich oraz na co zwracać uwagę kupując ciuchy, rozmawiać będą: Harel – blogerka i dziennikarka modowa, związana m.in. z Vogue.pl., tropicielka dobrej polskiej mody, przedstawicielka rzadkiego gatunku modowych blogerów, którzy potrafią o modzie opowiadać, a nie tylko ją pokazywać, oraz Anna Pięta – kiedyś twórczyni targów polskiej mody, dzisiaj wyznawczyni modowego minimalizmu, strateżka ds. zrównoważenia w modzie i współtwórczyni proekologicznego podcastu MUDA Talks.

Rozmowę poprowadzi Magda Linke-Koszek.

WSTĘP WOLNY

Pasaż Wiecha
czwartek 11.07
19:00 – 20:00
Rozsądna moda: Harel i Anna Pięta w rozmowie o tym, jak nie szkodzić światu ( i sobie) kupując ubrania

-->