W jakim stroju pracujecie z domu? Ten profil zbiera „stylizacje” z całej Polski!

praca z domu ubranie

Co masz dziś na sobie? Brzmi jak zagajka z taniego erotyka, ale w dzisiejszych czasach to w sumie pytanie całkiem na miejscu!

Praca z domu Instagram

Praca z domu to dla wielu osób, które do tej pory codziennie rano elegancko ubierały się do biura, całkiem nowa sytuacja. Nagle okazało się, że spotkanie z szefem możemy odbyć w spodniach od piżamy, raport przygotować robiąc równocześnie obiad, a newsa do Aktivista napisać pijąc piwo na balkonie! Mamy też znajomych, którzy codziennie ubierają się tak samo jak do pracy i w ten sposób walczą z wszechogarniającą prokrastynacją.

 

Na Instagramie pojawił się nawet profil Praca z domu, który zbiera stylówki wszystkich, którzy w ostatnich tygodniach zamienili biuro na stół w kuchni. Profil pokazuje też, jak wyglądają przerwy na kawkę, papierosa czy obiad. Oraz, jak w nowej sytuacji odnajdują się ci, którzy nigdy do pracy chodzić nie musieli, czyli mieszkające z pracującymi z domu zwierzaki!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

@kgrum2137 nie byla tydzien na swiezym powietrzu i nie widuje nikogo obcego xd dajcie jej trochę lajków, dziewczyna potrzebuje atencji

Post udostępniony przez @ pracazdomu

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ania napisała: o plecki trzeba dbać. Moim zdaniem bardziej trzeba dbać o pieski 🤭 ✌️: @hola.ania

Post udostępniony przez @ pracazdomu

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

W sumie myślałem, że namawianie ją na zdjęcie zajmie mi dużo więcej czasu 🌹 😻: @czarnamagda

Post udostępniony przez @ pracazdomu

A Wy sprawdźcie w jakich strojach swój czas w domu spędzają ROSALIE., Smolik, Natalia Nykiel, Skubas czy Joanna  Jędrusik.

1 komentarz

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->