Natalia Nykiel – AKTIVIST Z DOMU

Natalia Nykiel

Czas kwarantanny to bardzo dziwny i trudny moment. Każdy z nas inaczej radzi sobie z izolacją, natłokiem myśli, emocji i brakiem zajęć wyznaczających codzienny rytm. My sami, staramy się pracować normalnie, chociaż sytuacja normalna nie jest.

Trwając w odosobnieniu zaczęliśmy zastanawiać się, jak radzą sobie w tej sytuacji inni – nasi współpracownicy, zaprzyjaźnieni artyści, twórcy, organizatorzy imprez. Poprosiliśmy ich o to, by podzielili się z nami swoimi odczuciami i opowiedzieli, jak radzą sobie z nową, dziwną codziennością.

Pytamy o najzwyklejsze rzeczy, przyziemne czynności, które w obecnej sytuacji potrafią urosnąć do rangi wydarzenia dnia. Niektórym pytania wydały się dziwne, ale, helou, to jest dziwny czas! Jedni odpowiadali zgodnie z kwestionariuszem, inni improwizowali przed ekranem. Sprawdźcie. Najważniejsze, że w tym wszystkim nie jesteśmy sami!

Sprawdźcie co w domu robi Natalia Nykiel! A także przeczytajcie nasz  wywiad z Natalią Nykiel.

Natalia Nykiel – Aktivist z domu

Jak w ogóle radzisz sobie podczas pandemii? Jak promowanie płyty w takich warunkach?

Całkiem dobrze, staram się organizować swój czas produktywnie. Mam zdalne zajęcia na uczelni więc na pewno się nie nudzę. Przede wszystkim zajmuję swoją głowę innymi rzeczami niż pandemia, żeby nie wpadać w panikę.
Jestem w dość dobrej sytuacji bo płyta „Origo” ukazała się w listopadzie i większość działań promocyjnych mam już za sobą, sporo materiałów powstało jeszcze przed wybuchem epidemii i dopiero będą się ukazywać. Niestety ze względu na obecną sytuację nie udało nam się zrealizować jednego bardzo ważnego projektu w LA, który był zaplanowany na początek kwietnia, liczę że uda nam się do niego wrócić w lepszym czasie. Natomiast w lutym premierę miał mój najnowszy teledysk „Volcano”, który spotkał się ze świetnym odbiorem w wielu krajach i teraz podczas kwarantanny spływa do mnie wiele dobrych wiadomości, jak np. informacja o nominacji teledysku do jednego z najważniejszych festiwali w Europie – Berlin Music Video Awards, gdzie mój teledysk będzie konkurował z najnowszymi teledyskami takich artystów jak m.in. Dua Lipa, Lil Nas X, Asap Rocky czy Thom Yorke. To jest dla mnie i ekipy, która przy nim pracowała ogromne wyróżnienie. Podobnie jak to, że teledysk „Volcano” trafia na ogromne międzynarodowe playlisty czy playlisty lokalnych nowości m.in. we Włoszech, Niemczech, czy Francji. W tym dziwnym czasie te wszystkie sytuacje dają mi dużo radości i nakręcają do dalszego działania!

Co jadłaś dzisiaj na śniadanie?

Jajecznicę ze szczypiorkiem, boczkiem, cebulką, pomidorem i do tego guacamole mmmm…

Pierwsza rzecz, którą widzisz w swojej lodówce?

Mleko do kawy.

Jaką książkę teraz czytasz?

„Król” Szczepana Twardocha.

Z kim najczęściej rozmawiasz przez telefon?

Z siostrą i mamą. Wieczorami spotykamy się ze znajomymi w większych grupach na videorozmowach. :)

O której bierzesz prysznic?

Zazwyczaj rano, ale w trakcie dnia lubię też brać długą kąpiel i oglądać w wannie seriale!

Jaki film zamierzasz w końcu obejrzeć?

Miasto Boga!

Team dres czy piżama?

Tak szczerze to staram się chodzić w normalnych ciuchach po domu. Dres i piżama są fajne jako taka nagroda wieczorem za dobrze spożytkowany dzień. Więc wstaję rano i wskakuję w jeansy!

Jaka będzie pierwsza rzecz, którą zrobisz jak to wszystko się skończy?

Pojadę do domu na Mazury, zrobimy z rodzinką wielkie ognisko i będziemy siedzieć w grupie do rana!

4 komentarze

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->