Vince Gilligan, twórca “Breaking Bad” , chciałby pracować nad nowym “Z Archiwum X”

W rozmowie z The X-Files Lexicon Gillian opowiedział o tym jak bardzo podekscytowany jest powrotem serialu do telewizji i że ma nadzieję móc być jakoś powiązany z tworzeniem nowych odcinków.

Byłbym zachwycony gdybym mógł się zaangażować. Nie wiem czy przy moim aktualnym grafiku będę mógł pracować nad serialem ale muszę wam powiedzieć. Mam nadzieję, że stanie się tak, że będę członkiem zespołum. Nawet jeśli nie – jako fan będę siedział w dzień premiery z moim Dr. Pepperem i wielką miską popcornu, przyciemnię światła i będę się rozkoszował nowym odcinkami. Uważam, że “Z Archiwum X” będzie żyło wiecznie. To był genialny serial i jestem dumny, że mogę powiedzieć, że byłem jego częścią, że byłem fanem zanim byłem jego częścią i wiedziałem, że “Z Archiwum X” to coś wyjątkowego zanim zacząłem nad nim pracować.

Gilligan zaczął pracować nad serialem w 1995 roku jako scenarzysta i przez następne lata współtworzył swoim piórem ponad 30 odcinków. W 1998 do swojego CV mógł też dopisać bycie jednym z producentów serialu.

Dodaj komentarz

-->