Unexpected Running, czyli bezpłatne treningi na Mokotowie

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się Unexpected Running – cykl bezpłatnych treningów biegowych pod okiem profesjonalnego trenera, Mateusza Jasińskiego, które będą organizowane przez Galerię Mokotów. 

Unexpected Running to kolejne wydarzenie organizowane w ramach Unexpected Community – cyklu animacji adresowanych do gości Galerii Mokotów, sąsiadów i pracowników okolicznych biurowców. Po zimowej akcji powitania poniedziałków gorącą kawą i wiosennych wydarzeniach dedykowanych cyklistom, tym razem atrakcje skierowane zostaną do pasjonatów biegania i wszystkich tych, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności w tym zakresie.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 7 lipca, od 10:00 na Polu Mokotowskim. Uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego treningu po uprzedniej rejestracji za pomocą strony https://www.galeriamokotow.pl/unexpected-running. Aby dołączyć do wydarzenia, należy posiadać aktywną bezpłatną Kartę Stałego Klienta Galerii Mokotów. Zapisy będą uruchamiane każdorazowo w poprzedzający wydarzenie poniedziałek.

Treningi będą odbywały się około 30-osobowych grupach. Podzieleni na pary uczestnicy pod okiem trenera wezmą udział w różnorodnych, dostosowanych do ich możliwości ćwiczeniach, głównie wspierających ich wytrzymałość. Dlatego też UnexpectedRunning to doskonała okazja, by przygotować się do zbliżającego się sezonu biegowego i udziału w jesiennych maratonach – między innymi w Warszawa Business Run, który od wielu lat wspiera Galeria Mokotów.

Treningi będą odbywały się w soboty: 7, 21, 28 lipca oraz 4, 11, 18, 25 sierpnia, w różnych lokalizacjach, które wskazywane będą w momencie uruchomienia rejestracji na wydarzenie. Dla najbardziej aktywnych uczestników, którzy wezmą udział w największej liczbie treningów, przewidziane zostały nagrody – profesjonalne obuwie dla biegaczy od marki Saucony, partnera akcji UnexpectedRunning.

Zajęcia poprowadzi Mateusz Jasiński – doświadczony trener biegania, uczeń Ido Portal, światowej sławy trenera ruchu i propagatora idei „Movement”. Pod okiem trenera uczestnicy UnexpectedRunning będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności zgodnie z jego autorską metodą, bazującą na konceptach z pogranicza kalisteniki, boksu, improwizacji czy jogi.

-->