Trupa Trupa na Distorted Festival 2019

Distorted Festival 2019 to aż 9 koncertów, które sprawią, że jesień w Warszawie będzie ciut przyjemniejsza. W dniach 11.10-6.12 spotkamy się w Niebie, Pogłosie Chmurach czy Studiu Koncertowym Polskiego Radia.

Aktivist jest jednym z patronów medialnych tegorocznej edycji Distorted Festival.

Tym razem 6.11 w Pogłosie zagra…

Trupa Trupa czyli Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. W 2015 roku w brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and X-Ray Records ukazał się album “Headache”.
Rok później zremasterowana wersja “Headache” została wydana przez francuski label Ici d’ailleurs. W 2017 roku w wyniku współpracy francuskich i angielskich wydawców ukazał się
kolejny album “Jolly New Songs”. Płyta doczekała się japońskiej edycji wydanej przez Moorworks.
W międzyczasie Trupa Trupa wystąpiła na wielu festiwalach muzycznych m.in. SXSW, Primavera Sound, Iceland Airwaves, Colours of Ostrava, Waves Vienna, Eurosonic i Liverpool Sound City. W lutym 2019 roku nakładem wytwórni Sub Pop ukazał się singiel “Dream About”.

Jeden z naszych najpopularniejszych muzycznych towarów eksportowych zaprezentuje album „Of the Sun” w pięciu polskich miastach. Trasa koncertowa obejmie również występy m.in. w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Wielkiej Brytanii.gm Talent Agency na terenie Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Australii oraz z agencją ATC Live na terenie Europy.

BILETY
EVENT FB

Graf: Simo: facebook.com/simo.works

-->